Přejít na obsah

Mezipodlaha v zavazadlovém prostoru


prtko5

Doporučené příspěvky

da sa namontovat, da sa aj vyrobyt, je tu niekde otom aj diskusia aj anvod

Já jí mám doma ve skříni jen nevím když jsem si obědnával auto jestli jsem to neměl říct, ve starým autě jsem se díval že za zadníma sedačkama je to uchycený ve výstuze a já nevěděl jestli ty otvory se tam dělaj běžně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toš já to tam v autíčku mnel,ale nejak mne to štvalo pořád to zdvejhat nahoru a dolu.Tak sem to jednoho krásnýho dne vyndal ven a nechal tam jenom ty boční desky.Udelal sem si tam příční předel aby my tam nelítali věci po celém kufru a mám klid.

viď foto

post-6937-1181149753_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdy jsme jiny ... ja ji nemam a chci, nekdo ma, a vyhazuje ...

Chci se zeptat ... kdyz je ta dvojita podlaha, je pod tim i ten samy koberec jak kdyz tam ta podlaha neni? Nebo je ten koberec jiny? Ja jsem si svuj polil Olejem Castrol SLX LongLife II :doh a teda jsem vubec nesetril, cely litr ... kdyz jsem to alespon trochu vycistil (aby jsem se na to mohl alespon divat) tak se poskodil cely ten koberec. V kazdem pripade to chci vymenit za dvojitu podlahu a nevim, jestli je tam ten samy nebo jiny koberec. Dik -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene to nemáš pravdu prtko bo pokud si jdeš do škoda auto koupit dvojtou podlahu tak kupuješ ěx bočnice, +x vrchní deska podlahy a 1x koberec ;), ale co vím hodně lidi ten koberec nekoupí a ten původní jen trochu ořeže ;)

Je to možný,protože ten koberec je užší než původní já to pak rozstřihnu. ;) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdyz je jiny, tak si rovnou sezenu koberec co patri k dvojite podlaze, stejne potrebuju novy ... nevite na kolik to vyjde v Skoda Auto? Ne ze bych to chtel koupit, ale zajima me, kolik to stoji nove a cennik do ETKY nemam ...

Editováno: , autor: lamosi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdyz je jiny, tak si rovnou sezenu koberec co patri k dvojite podlaze, stejne potrebuju novy ... nevite na kolik to vyjde v Skoda Auto? Ne ze bych to chtel koupit, ale zajima me, kolik to stoji nove a cennik do ETKY nemam ...

Auto Hégr v Olomouci to má za 6.147 kč

Á jéééje ... :kol-72:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyjde hodně, ale když si nejdeš v bazaru človíčka s nickem Jirka Toledo(nebo GTI) tak ten Ti podlahu prodá za good price a dá Ti k tomu koberec, ale z OII

Z OII, z OI, to je jedno, len at pasuje (prip. jde dopasovat) a at je lepsi cena ... myslim, ze na Jirku mam i ICQ ... jednou jsem s nim o tom psal, ale vypadalo to, ze prodava svoji a ne ze je muze sehnat ... ja mu napisu ... dik moc -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Ahoj, prosim Vas nemate nekdo nekde navod jak si vyrobit tu mezipodlahu do sedana? Pisete ze by tady mel byt,ale ja jej nenasel, mozete mi teda prosim nekdo napsat rozmery a material? potrebuju to hlavne kvuli spani uvnitr, tak dekuju

jestli chceš pošlu ti fotky na mail jak ta podlaha vypadá , mám ji naprodej novou, ale jestli si jí chceš vyrobit tak musíš být docela kutil protože o originálu je to dost pracný a hlavně ty nosníky jsou ze dvou kusů specialně spojené aby to mělo deformační zónu kdybys vezl někoho vzadu a někdo ti dal zezadu plagát tak abys ho neprošpekoval , to samí platí o podlaze je skládací na 3x,,,

dscf3473ai8.jpg

Shot with FinePix S5600 at 2007-06-26dscf3474dh7.jpg

Shot with FinePix S5600 at 2007-06-26

Editováno: , autor: jirka toledo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...