Přejít na obsah

Stale sviti knoflik vyhrivani zadniho okna


Seky

Doporučené příspěvky

Kluci nevite jakym zpusobem vyndam ten knoflik-nerad bych to nejak porejpal,nebo ulomil???

Vyloupneš celý rámeček kolem přihrádky, rádia a knoflíků. Nejlepší je potom vytáhnout to, co máš pod těma čudlama (na 99% radio) a potom se tam dostaneš krásně rukou a knoflík vycvakneš ven směrem do kufru. ;) Dělal jsem to minulý týden a nepamatuju si, jestli jsou zarážky z boku nebo nahoře a dole. Ale to je jedno, nahmatáš je rukou. Určitě bude i jiný způsob, ale takhle nic nezkazíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to delal tak, že na mojí palubce(kaplička) sem šroubovákem vypáčil horní ofuky a to ty tlačítka potom jdou pěkne rukou vytlačit ven směrem ke mne.

este jedna velkorysa moznost je dostat sa tam otvorom pre radio ako uz spominal VitaP. radio alebo zaslepku radia von a hned je tam dost miesta aj pre ruky.

Editováno: , autor: Tunak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mockrat diky.Dnes jsem to uz zprovoznil.Opravdu bylo nejlepsi vyndat radio vcetne ramecku a potom to slo krasne vytahnout.Na bocich toho spinace jsou takove plechove lyzinky a za ty to drzi.Jde to lehce vysunout.Te n spinac byl jen nejak kousnuty.Rozpohyboval jsem ho a vse chodi jak ma.

Jeste,ze toto forum existuje.Diky za rady. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zdravím chlapi. :)

Mám podobný problém, a to taký, že mi prestala svietiť tá kontrolka na tom koflíku vyhrievania. Vyhrievanie všetko funguje OK, len tá kontrolka sa nerozsvieti, keď stlačím knoflík.

Knoflík som vybral bez problémov, ale potreboval by som vedieť, ako ho rozoberiem a pozriem sa dnu kde môže byť chyba. Či odišla žiarovka, alebo čo.

Takže, ako rozoberiem ten knoflík? Niesu tam žiadne skrutky ani nič. Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...