Přejít na obsah

(O) RS - hučení po nastartování


novi37

Doporučené příspěvky

Mám problém a chtěl bych najít,co ho způsobuje... :)

Když nastartuju ráno auto, nebo kdykoli jindy po delší době, tak se ihned po nastartování rozhučí něco v motoru, toto hučení trvá cca 1minutu, pak úplně přestane a už se nevyskytuje....co to může být? podotýkám, že se to ozývá pouze při prvním nastartování, pak je už vše ok... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém a chtěl bych najít,co ho způsobuje... :)

Když nastartuju ráno auto, nebo kdykoli jindy po delší době, tak se ihned po nastartování rozhučí něco v motoru, toto hučení trvá cca 1minutu, pak úplně přestane a už se nevyskytuje....co to může být? podotýkám, že se to ozývá pouze při prvním nastartování, pak je už vše ok... :feve:

Ahoj

neni to nahodou to sekundarni vzduchove cerpadlo?

Me toi u RS taky tak podobne krucelo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém a chtěl bych najít,co ho způsobuje... :)

Když nastartuju ráno auto, nebo kdykoli jindy po delší době, tak se ihned po nastartování rozhučí něco v motoru, toto hučení trvá cca 1minutu, pak úplně přestane a už se nevyskytuje....co to může být? podotýkám, že se to ozývá pouze při prvním nastartování, pak je už vše ok... :feve:

Hele covece me to delavalo obcas asi neco podobnyho..Ted uz to zase nedela,ale kdyz bylo chladneji,tak mi to pripadalo,kdyz to bylo uplne studeny,jako u tebe,tak to po nastartovani,jak si to samo reguluje otacky,tak to vydavalo zvuk,jako by se tam neco silne rozrezonovalo..Tak na 10 vterin..Pak to restalo..Nevim,ted uz to zase nedela...Asi nic vaznyho.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém a chtěl bych najít,co ho způsobuje... :)

Když nastartuju ráno auto, nebo kdykoli jindy po delší době, tak se ihned po nastartování rozhučí něco v motoru, toto hučení trvá cca 1minutu, pak úplně přestane a už se nevyskytuje....co to může být? podotýkám, že se to ozývá pouze při prvním nastartování, pak je už vše ok... :feve:

Ty jsi tady kdysi organizoval ten chiptuning, chipnul jsi to taky nakonec? Pokud ano, tak by to mohlo být kvůli toho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám problém a chtěl bych najít,co ho způsobuje... :)

Když nastartuju ráno auto, nebo kdykoli jindy po delší době, tak se ihned po nastartování rozhučí něco v motoru, toto hučení trvá cca 1minutu, pak úplně přestane a už se nevyskytuje....co to může být? podotýkám, že se to ozývá pouze při prvním nastartování, pak je už vše ok... :feve:

Hele covece me to delavalo obcas asi neco podobnyho..Ted uz to zase nedela,ale kdyz bylo chladneji,tak mi to pripadalo,kdyz to bylo uplne studeny,jako u tebe,tak to po nastartovani,jak si to samo reguluje otacky,tak to vydavalo zvuk,jako by se tam neco silne rozrezonovalo..Tak na 10 vterin..Pak to restalo..Nevim,ted uz to zase nedela...Asi nic vaznyho.. :D

Dela mi to taky....pri kazdem nastartovani, kdyz auto dele stalo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...