Přejít na obsah

multi volant + LCD panel


oco1

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

dlouho sem sháněl origo navi do superba, ale skoro nikde neměli tu verzi co potřebuju, nebo zase cena byla moc vysoká...

Ted si chci pořídit 2DIN LCD panel, co má v sobě DVD,MP3,TV,rádio, ale je zde jeden problém, pro mě celkem podstatný a ten je:

ted mám v autě symphony CD a multifunkční volant + se mi informace z rádia objevují na maxidotu. kdybych si tam dal tu LCD obrazovku, tak tuším, že asi nebudou funkční tlačítka na volantu a na maxidotu z rádia nic neuvidím.

Takže se ptám, jestli je nějaká možnost, aby chodily ty tlačítka na volantu? nějaký konvertor nebol kabel či tak něco, ten maxidot bych případně oželel, ale ty tlačítka na volantu ne, už jsem si na to zvyknul a nechci o to přijít.

Díky za odpovědi :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

dlouho sem sháněl origo navi do superba, ale skoro nikde neměli tu verzi co potřebuju, nebo zase cena byla moc vysoká...

Ted si chci pořídit 2DIN LCD panel, co má v sobě DVD,MP3,TV,rádio, ale je zde jeden problém, pro mě celkem podstatný a ten je:

ted mám v autě symphony CD a multifunkční volant + se mi informace z rádia objevují na maxidotu. kdybych si tam dal tu LCD obrazovku, tak tuším, že asi nebudou funkční tlačítka na volantu a na maxidotu z rádia nic neuvidím.

Takže se ptám, jestli je nějaká možnost, aby chodily ty tlačítka na volantu? nějaký konvertor nebol kabel či tak něco, ten maxidot bych případně oželel, ale ty tlačítka na volantu ne, už jsem si na to zvyknul a nechci o to přijít.

Díky za odpovědi :palec2:

Alpine na to má nějaký konvertory, ale nevim jak to funguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dikes, já jsem to včera ještě vygoglil, ale jen nějaké zahraniční weby, každopádně na jednom psali, že ty prý funguje jen s přístroji od alpine, tak jim budu muset napsat, abych věděl co a jak!

kdyby někdo věděl ještě nějaké jiné řešení/značku, tak napiště, díky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 7 let později...

Takže hledat sem hledal ,ale doba trošku pokročila a preto píšem do tohoto starého téma. Mám v supe už 4 roky čínske 2din autorádio a funguje stále veľmi dobre. Môj problém je ten, že potrebujem kúpiť ten adapter na ovládanie cez volant. Na nete som našiel veľa možností, ale všade sa píše že treba ešte kúpiť ten prepojovaci kábel ....položka za 5 korun, ale mňa sere že tam mam tie konektory žltý,zelený aj modrý, lebo handsfree tam bolo origo. Takže prosim o radu niekoho kto to už riešil a viem, že každý kto má supa 1 s multifunkciou to tu riešil, nech mi prosim hodí nejaký link alebo odporučí obchod či v CZ,Sk aj ebay a pod....čo Mám konkrétne kúpiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je s čínou ještě větší problém, než s renomovanými značkami

Jde o to, jaký konektor má to radio pro použití dálkového ovládání a podle toho dokoupit propojovací kabel.

Takže potřebuješ adaptér, to je jasné, např: http://www.ahifi.cz/connects2-adapter-pro-ovladani-na-volantu-vw-skoda-seat.html

Propojovací kabel kabel pak vybrat k danému typu radia, např:

http://www.ahifi.cz/vyhledavani/vyhledej.htm?search=propojovac%C3%AD+kabel&x=17&y=8

 

Všimni si, že propojovací kabely jsou vesměs na známé značky, pokud svoje autoradio nenajdeš v seznamu v odkazu výše, máš téměř nulovou šanci to vyřešit.

Dále není ani 100% výsledek ani známých značek autorádií, ne vždy to musí fungovat a zprovoznění je oříšek i pro fajnšmekry, kteří dělají autohifi léta

Já vždycky každého před výměnou autoradia varuju, o co přijdou a co nemusí chodit, nebo stojí další tisíce, když o např. o ovládání na volantu nechtějí přijít, natož o maxidot

Pro někoho je volant a maxík nepodstatný (třeba pro mě), naopak někdo to prostě chce. A pokud chce, doporučuju nechat origo

Jinak můžeš zavolat na Ahifi nebo Revilohifi, oba Ti dobře poradí, nebo spíš odradí...

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tím je to vyřešené. Ale nevěš hlavu, jsou instalace za statisíce od profíků, zvuk, o kterém se nám všem ani nesnilo a nějaké ovládání na volantu nebo maxidot je pro ně k smíchu. Důležité je, jak to hraje a jestli se při zapnutém radiu cítíš dobře a komfortně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ako ide o to, že som si zvykol na to 2din činske radio za 9000kč a nebudem riešiť predražene veci len pre 4 gombiky na volante a horny riadok v maxidote....proste za par mesiacov to auto idem predat a chcel som nech ten druhy majitel je spokojny že má navi,radio atd vsetko komplet a može sa aj hrajkať na volante.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a pocuj ked si už v tomto tema, možem kupit fabricke repro pre sound system do superb 1 a vymenit tie papierove čo sa furt trhaju???? ozaj ma to sere a ja nemam problem ist do skodovky....kupit ich a prenitovat ich pred barakom na parkovisku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...