Přejít na obsah

Plasy tuning sraz 16.6.07


Sejis

Doporučené příspěvky

hlavne by me zajimalo, jestli kdyz to vyhrajete ten pohar jestli ho date do uschovy ke me kdyz je klubovej :) sem zvedaf kdo ho bude chtit zatahnout pro sebe :))))

:plol nečekal jsi jinou odpověd,nejedeš,máš smolíka :p ................když už jsme u toho,tak tohle jsi věděl taky už minulý rok ;);) ,nebo se pletu ;) .......jednou jsi presidento a tak by jsi měl jít příkladem ;):) .............já mám taky lukrativnější kšeft a budu tam ;):)

necekal bych ze si ho ukradne nekdo jinej nez ty jirko :) uz te trochu znam :)

jinak rok dopredu sem maximalne slibil to kam jedu, ne to ze rpesne v ten den budou plasy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chozeni prikladem je jezka vec ale ne vzdycky to jde, zajimalo by me komu by se to chtelo delat misto me, kdyz z budes mit pohar a pysnit se s nim tak bys to mohl vzit za me :D

asi takhle,pokud se zadaří,tak ho za tebe přeberu a dám,to ti je asi jasné,že ;):):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem dám seznam lidí,kteří tam budou :palec2::)

Sejis

Semi

Fugenbunt

Martin RS

Gárny

Hensel

Black Molly

Canon

Rob ?

Týráček

Milouss

SK 666

zatím 12 povedených kousků :)

kdo dál at se dopíše :)

HMMMM tak nejedu,ležím doma jak říkal Davon. Včra sem si na motokárách roztrhnul nohu když na mě vlítla druhá motokára a rámem mě vzala přes koleno a holeň. 15 stehu a naraženina jako fík!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nas to s Petou moc mrzi, ale bohuzel letos na prvni Plasy nepojedem. Posilam za sebe aspon nahradu, pojede muj mladej s bratrancem a mozna pojedou s vama od Rudne. Maji pro zmenu taky stribrnou octu a stejna svetla vzadu jako ja, takze je to proste takova nahrada za me a za Petu.Tak koukejte poradne dokumentovat at z toho taky neco mame.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nas to s Petou moc mrzi, ale bohuzel letos na prvni Plasy nepojedem. Posilam za sebe aspon nahradu, pojede muj mladej s bratrancem a mozna pojedou s vama od Rudne. Maji pro zmenu taky stribrnou octu a stejna svetla vzadu jako ja, takze je to proste takova nahrada za me a za Petu.Tak koukejte poradne dokumentovat at z toho taky neco mame.

míííílášky :o co se dějé,to mě moc mrzí :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hodnej jirik :)

dostane pusu (ale asi ne ode me :D )

hlavne at je to tam fajn jako obvykle at neprijedou nejaky pitomecci ;)

za fotky pak budu rad a kometar taky dal bych to na OC a hlavne drzim palce ;)

je to sraz na pohodu,to víš,budeme se snažit co to půjde :palec2::) nějak mi tento sraz přirostl k srdci ze všech nejvíc :) a tak se angažuji,

ale řeknu ti,nějak mi to bere chut do dalších akcí,to se nás sejde víc na pumpách po Praze ;););)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vy to vsichni vidite moc tragicky...v chabrech nas bylo tri zadky, minule na plasech a podobne taky, hold jednou to nevyjde

kdyby me melo brat elan do srazu a do OC kazdy takovyhle odmitnuti nebo prkotina taxem se na to daaaavno vysral :))

kaslete na to, kdyz je to o pohode tak si udelate pohodicku i kdyz as bude min, dyt to driv slo taky, ja myslim ze priste se to zase sjede...nas jede do hradce taky jen par a pojedeme, proste abysme se videli, kdyz uz muzeme.

kaslal bych na to ze clenu je 350 a jezdi porad stejnych vice ci mene 40 lidi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vy to vsichni vidite moc tragicky...v chabrech nas bylo tri zadky, minule na plasech a podobne taky, hold jednou to nevyjde

kdyby me melo brat elan do srazu a do OC kazdy takovyhle odmitnuti nebo prkotina taxem se na to daaaavno vysral :))

kaslete na to, kdyz je to o pohode tak si udelate pohodicku i kdyz as bude min, dyt to driv slo taky, ja myslim ze priste se to zase sjede...nas jede do hradce taky jen par a pojedeme, proste abysme se videli, kdyz uz muzeme.

kaslal bych na to ze clenu je 350 a jezdi porad stejnych vice ci mene 40 lidi ;)

Nemůžou být všichni všude, to je přece jasný. A někdo je holt člen aktivnější, někdo pasivnější a srazy ho třeba neberou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...