Přejít na obsah

Plasy tuning sraz 16.6.07


Sejis

Doporučené příspěvky

Ahoj, kdybych nebyl v 10:00 u Atolu, tak pojedu ze severu od Rakovnika.

Nechcete dat jeste nejaky druhy pripojny bod blizko Plasu, prosim? Celkem rad bych stal pobliz Vas :)

Dik

Mila

Mílo pdoel modroblika nás tam dyžtak najdeš, ale většinou se stavujeme v Tescu v Plzni tak nevím..jo jinak Jířo a co FOX ten na seznamu je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak malé ohlédnutí za srazem,z mého pohledu :) sraz byl opět super ,velký dík všem kdo dorazil včetně nováčků :palec2::palec2::palec2: ,ale to nestačilo na kýžený POHÁR bohužel vyhrál VW klub a za ním Seat klub a Octavia klub ?????? s odřenými zády 3 a tudíž kulové,nemusím popisovat,že jsem byl rozladěn a o Frančeskovi ani nemluvě a to zbytek zúčastněných kluků také nemluvě........ :(:(:(

snad malá záplata v podobě nočního tuningu.

Sejis 1.místo

Semi 108 3.místo /první pohár :palec2::palec2: / gratuluji :):palec2:

fotky dodám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nestačilo na kýžený POHÁR bohužel vyhrál VW klub a za ním Seat klub a Octavia klub ?????? s odřenými zády 3 a tudíž kulové,nemusím popisovat,že jsem byl rozladěn a o Frančeskovi ani nemluvě a to zbytek zúčastněných kluků také nemluvě........ :(:(:(

snad malá záplata v podobě nočního tuningu.

Sejis 1.místo

Semi 108 3.místo /první pohár :palec2::palec2: / gratuluji :):palec2:

Tam snad vic klubů ani nebylo ne? :)

Dyt si rikal ze soutěžit nebudeš? :)

Editováno: , autor: Fugenbunt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nestačilo na kýžený POHÁR bohužel vyhrál VW klub a za ním Seat klub a Octavia klub ?????? s odřenými zády 3 a tudíž kulové,nemusím popisovat,že jsem byl rozladěn a o Frančeskovi ani nemluvě a to zbytek zúčastněných kluků také nemluvě........ :(:(:(

snad malá záplata v podobě nočního tuningu.

Sejis 1.místo

Semi 108 3.místo /první pohár :palec2::palec2: / gratuluji :):palec2:

Tam snad vic klubů ani nebylo ne? :)

Dyt si rikal ze soutěžit nebudeš? :)

nechal jsem se vyhecovat ;):):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj panove,

diky ze jsem mohl jet s Vama od te pumpy, mohl se postavit vedle Vas, me auto se tetelilo blahem :)

Rad jsem se s nekterymi seznamil, s temi, se kterymi jsem to nestihl se omlouvam, snad priste a doufam, ze to bude brzy.

Odpoledne uz mne z tech vsech decibelu trochu dunelo v hlave :) .. je s podivem, co jsou nekteri nadsenci schopni narvat do auta. Videl jsem hodne inspirace, ale zaroven hodne "nedodelaneho" ... leckde byla zajimava myslenka nejakeho reseni, ale nedotazena do konce ... skoda.

V kazdem pripade Vy, co jste stali v te jedne rade jako Sejis, mate krasna auta a mate za to muj obdiv.

Fotek mam taky par, ale nejsou o nic lepsi ani horsi, nez ktere uz zde jsou vystavene.

Mila

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me stve ze jsem nebyl...a doufam ze na druhy letosni to vyjde a pojedu taky

Taky bych už konečně vyrazil někam dál!!! Škola mi začíná zase v říjnu, tak doufám, že se v září někam vypravím!!! Není to lehký přes týden makat a přes víkendy sedět zavřenej a poslouchat nezáživný věci!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...