Přejít na obsah

nemozem nastartovat


Ell

Doporučené příspěvky

:aggressive::aggressive: Tak uz je To opravene!Bola To poistka.Ked som menil stahovacku,tak mi kable ktore vedu od motorceka skratovali a tim padom mi nesli okna,radio,central,klima a samozrejme ventilator.Kable boli zle zaizolovane a preto nastal skrat.Pred tim nez sa To stalo,sa mi podarilo nebadane zatlacit knoflik dveri do vnutra cim som zatvoril vsetky dvere a preto sa activoval imobilizer.Soferove dvere som mal stale otvorene a medzi tim nez som menil stahovacku musel nastat skrat.Skusal som pomocou ovladaca centralu ostatne dvere otvorit,ale neslo to.Ked ze mi ledka imobilizeru stale blikala nemohol som auto nastartovat a ist s nim do servisu!Potom mi znami poradil,aby som skusil dvere otvorit pomocou kluca.Samozrejme mam vsetky vonkajsie klucky chromove,tak som u spolujazdca odlupil chromovu zaslepku a pomocou kluca otvoril dvere.Tim padom sa deaktivoval imobilizer a ja som mohol nastartovat.V servise mi zistili,ze mam zlu poistku klimi , ventilatoru a CD autoradio Pioneer mi vraj skrat odpalil.Tak ze vymena stahovacky ma vysla velmi,velmi,velmi draho!!!Preto, na buduce to prenecham odbornikovi. :aggressive: Editováno: , autor: Ell
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...