Přejít na obsah

FI 1.9 TDI se mi nerozsvítí kontrolka žhavení a nejde nastartovat, když je auto na prudkém slunci v letních dnech


solitaryjayman

Doporučené příspěvky

Ahojte,

 

řeším takový problém, že když na auto (Škoda fabia 1) svítí sluníčko nějakou část dne a kvůli tomu se celé auto hodně nahřeje, tak pak při otočení klíčkem, vůbec neproblikne kontrolka žhavení a auto poté nejde nastartovat. 

 

Jakmile auto ochladne (např. na druhý den ráno) nebo stojí přes den ve stínu, tak žhavení problikne a fabia nastartuje okamžitě. Nutno podotknout, že při jízdě šlape jako mašinka (naškube, nezdechne apod.).

 

Pročítal jsem si fóra a jedinou relevantní odpověď, kterou jsem našel na podobný typ problému, byla týkající se výměny relé 109, které by se mělo nacházet v palubovce pod volantem.

 

Chtěl bych se zeptat, zdali máte ještě i jiné typy, které by mohly být příčinou výše popsaného problému.

 

Děkuji za jakoukoliv odpověď.

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na FI 1.9 TDI se mi nerozsvítí kontrolka žhavení a nejde nastartovat, když je auto na prudkém slunci v letních dnech

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...