Přejít na obsah

Panenský Týnec u Loun tuning sraz


Sejis

Doporučené příspěvky

hele klucí držte mi tam fleka ;)

Ahoj Jendo v kolik jedeš??A odkud?? Nějak bych se k někomu připojil.

Jinak mi taky držte místo dorazím!!!!!!! lol

no, abych pravdu řekl tak Ti ani nevím prostě se ráno nějak probudíme zabalíme prcka nějaký to papu pro něj a pojedeme nechci to nějak honit prostě v klídku ráno si po kaši přispíme nedovedu určit čas výjezdu

Jasan,tak se uvidíme na místě. Zatim čus. :palec2:

jasně co ten tvůj soused jede?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele klucí držte mi tam fleka ;)

Ahoj Jendo v kolik jedeš??A odkud?? Nějak bych se k někomu připojil.

Jinak mi taky držte místo dorazím!!!!!!! lol

no, abych pravdu řekl tak Ti ani nevím prostě se ráno nějak probudíme zabalíme prcka nějaký to papu pro něj a pojedeme nechci to nějak honit prostě v klídku ráno si po kaši přispíme nedovedu určit čas výjezdu

Jasan,tak se uvidíme na místě. Zatim čus. :palec2:

jasně co ten tvůj soused jede?

Nejede je v práci......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tuning byl pohoda, v týnci jsem byl naposled 2005 a od té doby se to xkrát zvětšilo fakt jsem koukal. Lidí jak sraček. Zvládnuté to tam bylo celkem dobře moc tam lidi neprasily jako třeba v mimoňi. Co pořadatelé nezvládli bylo občerstvení. V pátek bylo pivo hnusný nedalo se pít. A 2stánky z občerstvení pro tolik lidí!!!! Navíc výběr z jídel malej. A v sobotu jim jídlo začlo docházet a k večeri se nedalo nic koupit. Takže hlad jak svině. Navíc jsem se na slunci spálil jak svině a bylo mi blbě, a oběd skončil na poli s řípou.

Jinak gumavačka byla hustota 1spojka, 1hřídel, a škodovka převrácená přez střechu ještě že to neposlal do lidí.

Kam jste v sobotu odjížděli? Jste jeli už domu? Chtěl jsem se pak na vás podívat.

post-873-1184570038_thumb.jpg

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...