Přejít na obsah

Kde jste byli letos na dovolené?


rolbař

Doporučené příspěvky

Speeder' : to byl zážitek na celej život vid? Byl jsem z toho uplně naměkko.Ta show neměla chybu :palec2:

Áno bolo to super, manželka sa tam potom vyfocovala s tými papagájmi, len sme neplatili za tie ich fotky.

Určite si chcem do budúcnosti prejsť všetky ostrovy, fakt perfektné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zatím nemám páru jestli a kam, mám jen napevno zabukovanou dovču pár dní na ryby po zahájení sezony. Jinak jsem letos absolvoval různě nějaké to Německo, Holandsko, Maďarsko, Itálii. Přestejden mně čeká Švýcarsko a na červen už mám v organizéru Bulharsko a někdy v průběhu léta to odsunutý Bělorusko a asi opět Švýcarsko. Průběžně furt někde trajdám, tak mně dovča ani moc neláká, to spíš odpočinek na rybách. Budu to nějak řešit až to bude aktuální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

docela mně ale sere, že jsem myslel, že se juknu do Lybie, ale kamarád se nějak odmlčel, tak nevím co se děje, ale tohle asi neklapne. Dokonce mi i psal, kdy sem přijede, měli jsme naplánováno, že se sejdem, ale nakonec telefon hluchej, e-mail bez odezvy. Tak nevím, jestli se nedostal do nějakých problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Ikdyž stavím barák, tak i letos stejně jako předchozích 11 let, jsme si nemohli nechat ujít společnou dovolenou s dalšimi třemi spřátelenými rodinami.

Jezdíme vždy na týden někam v republice kde nám nabídnou ubytování min. pro 16 osob. Vyhledáváme chalupy, chaty, prostě ubytování v soukromí.

Vždy si ten týden neskutečně užijeme.

Vůbec nevadí, že ze začátku mělo nejmladší děcko 4 roky anebo letos těm nejstarším je 18-20 :)

Sice ti nejstarší už postupně začínají odpádávat, letos už nás jelo pouze 15, ale na druhé straně se jim nedivím. Kdo by jim kdy platil týden plného komfortu v podobě dopravy, stravy a chlastu :D ?

Letos jsme byli v Kraslicích. Bylo zase super!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo 3měsíce je málo.my byly v 6ti měsících a to už trochu šlo jedna 2roky druhá 6měsícu,manželka teda říkala,že nejvíc se jí líbí,že nemusí vařit a hodně ji to srovnalo odpočla si.

Letos dovča na Děčínsku,autokemp Aljaška(nebyla to zrovna dobrá volba),okolí super Hřensko krásný,zámek v Děčíně taky takže až na ten kemp čupr dovča,poučen pro příště než zaplatím tak si kemp a ubytování pořádně prohlídnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...