Přejít na obsah

CD Mechanika na skoda Symphony - problem


Ika Brno

Doporučené příspěvky

Ahoj,

mam origos skoda symphony s CD v OCT r.v.2003. Mel jsem v nem nechane CD a dnes pri poslechu radia mi zacala pravdepodobne CD mechanika "rachotit" v pravidelnem rytmu (takove ra ta ta ta ta :rolleyes: ). CD se mi podarilo vyjmout, ale rachoceni se ozve vzdy kdyz zapnu autoradio treba jen na poslech radia, cca po 10 sec rachotit prestane a ozve se az v momente ze radio vypnu a znovu zapnu. CD samozrejme prehrat nejdou - pise CD error.

Mate prosim nekdo nejaky napad kde by mohl byt trabl? Jde mi o to jestli se mam pokusit o opravu sam a nebo to nechat na servis.

Diky moc za vsechny rady

Jiri

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Ahoj,

mam origos skoda symphony s CD v OCT r.v.2003. Mel jsem v nem nechane CD a dnes pri poslechu radia mi zacala pravdepodobne CD mechanika "rachotit" v pravidelnem rytmu (takove ra ta ta ta ta :rolleyes: ). CD se mi podarilo vyjmout, ale rachoceni se ozve vzdy kdyz zapnu autoradio treba jen na poslech radia, cca po 10 sec rachotit prestane a ozve se az v momente ze radio vypnu a znovu zapnu. CD samozrejme prehrat nejdou - pise CD error.

Mate prosim nekdo nejaky napad kde by mohl byt trabl? Jde mi o to jestli se mam pokusit o opravu sam a nebo to nechat na servis.

Diky moc za vsechny rady

Jiri

Pravděpodobně máš ohoblované mezikolo podavače, řešil jsem to několikrát. Je to malé, černé kolečko, které uvídíš z vrchu mechaniky. Je to plast a tahá plechový hřeben. Tužší chod, nebo tlustší CD způsobí jeho prodření. Podívám se, jestli nemám ještě nějaké, nedávno jsem to komusi na fóru posílal. Vydrž, ozvu se ti, jak prohledám dílnu. Pokud nějaké najdu, tak je zadarmo tvoje. Ale vyměnit ho není úplně jednoduché, pokud nemáš nějakou zkušenost, celou mechaniku musíš téměř rozebrat. Vydrž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...