Přejít na obsah

děkuji za foto


Kombík

Doporučené příspěvky

taky chci dát folie ,mam šedou stoun ,ale jak tak koukám ty fólie vzadu jsou super ,ale nějak to nepasuje k těm předním sklům .Je to jak pěst na oko. ( co se dá dělat zákon hovoří jasně :wallbash: )

vykasli se na zakon,,,a kdyz te zastavi jednoduse stahni predni okna...namuzou ti rict ..zavrete okna pane ridici.......to same u hranic -_-

Na těch hranicích možná,ale jak ukážeš policajtovi štítek s homologací když ho bude chtít vidět.Řekneš mu jako já vepředu folie nemám?Trochu se v tom orientuju,ale takhle bych si nedovolil.

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...mp;#entry507049

Já mám pokovené skla a na STK k tomu měli respekt, když zjistil, že nemůže nic nehtem nahmatat...

Mám to dost a už jsem se naučil. že na hranicích stahuji i zadní okna. Prostě mne to naučili. sami si o to řekli a nikdy a nikdo nezkoumal, zda je to legální...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, ale projel jsem dvoje čáry a pohoda ;) stejně je to tak, že když přijíždím k tomu okýnku nebo k polišovi už mám stažený okýnko a do auta mi čumí takže vidí okno u spolujezdce a nic neříkaj mám to hodně světlý takže je to tak neprovokuje

ale jasny to je porad jen o tom ze je to tem lidem jedno...ja jen rikam ze az potkas blbecka tak ti cela karticka a atest na okne bude k nicemu ;)

jj... to se mi stalo....ale vykecal sem se tak ze sem rekl ze to auto sem tak koupil a ze mi rekl predchozi majitel ze to ma atest a ze ja tomu vubec ale vubec nerozumim...:) a tak me rek POLICAJT ze atest musi byt vyrazeny primo na foliich..a pak ze to bude vporadku..ale dokudto tam mit nebudu tak budu dostavat pokutu..a dostal sem to za 300kc..vpohode..chtel dat 2000 ale nakonec nedal.... (btw rikal ze na slecnu vzadu njede videt...sem mu chtel rect ze do zadu videt nemusi.... ale to bych dostal asi 2000,- a to me za to nestalo...:-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...