Přejít na obsah

URAZIT PRACKY


DIAGNOSTIK

Doporučené příspěvky

ještě, když jsem chodil na školu, tak mě učitelka pověřila, abych došel k pumpě s kanistrem, že jí došel benzín, krásně jsem se ulil :) vzal jsme celou dvacku do kaňáku, dostal jsem klíčky od její feliny, dal jsem trychtýř, leju a najednou slyšim, jak to začalo téct na zem. Nějakej hajzlík jí proříznul ten vlnovec u nádrže, stálo jí to plnou nádrž a 2000,- za opravu :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no neco podobnyho se stalo znamemu, je dalkovej ridic a mel dve plny nadrze na scanii musel rychle dom tak to odstavil a prez noc mu čorli komplet naftu .. to byl pak pruser, auto skoro pred barakem nafta pryc, takze si to musel calnout sam ... holt to sou svine ty co takhle čorujou, ,ze se jim to vyplati lezet nekde pod autem,vrtat a cucat beno :D to si ho radci kupim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, chlapi, tohle tema me zaujalo.

Pracuju v televizi a rad bych o tom natocil reportaz.

Nasel by se nekdo, komu nadrz vycucli nebo nekdo, kdo zna ze sveho okoli nejake mlade kluky, co nadrze vycucavaji? Ty zlodejicky bych natocil klidne naprosto anonymne - zady ke kamere a jeste bych jim zmenil hlas.

Pokud muzete, dejte prosim vedet pres soukromou zpravu!

Diky!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, chlapi, tohle tema me zaujalo.

Pracuju v televizi a rad bych o tom natocil reportaz.

Nasel by se nekdo, komu nadrz vycucli nebo nekdo, kdo zna ze sveho okoli nejake mlade kluky, co nadrze vycucavaji? Ty zlodejicky bych natocil klidne naprosto anonymne - zady ke kamere a jeste bych jim zmenil hlas.

Pokud muzete, dejte prosim vedet pres soukromou zpravu!

Diky!!

A po natoceni reportaze je ztriskame ;) ... aby si to pamatovali... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, chlapi, tohle tema me zaujalo.

Pracuju v televizi a rad bych o tom natocil reportaz.

Nasel by se nekdo, komu nadrz vycucli nebo nekdo, kdo zna ze sveho okoli nejake mlade kluky, co nadrze vycucavaji? Ty zlodejicky bych natocil klidne naprosto anonymne - zady ke kamere a jeste bych jim zmenil hlas.

Pokud muzete, dejte prosim vedet pres soukromou zpravu!

Diky!!

A po natoceni reportaze je ztriskame ;) ... aby si to pamatovali... ;)

Ja jim dam zady ke kamere, bych je ukazal verejne ZMRDY ZLODEJSKY!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávám se, že tohle je spíš problematika příměstských oblastí. Na sídlišti nelze tak snadno vycucávat nádrž, protože tam je větší frekvence lidí. Mám celou rodinu ze Zlína. Pokud se toto děje na Vlašsku (Vsetín a okolí) jistě také ve Zlíně se to bude dít. O víkendu se zeptám, zda to netrápí i je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...