Přejít na obsah

Alarm


marvel

Doporučené příspěvky

Aha, no tak to dík za info. Jsem vůbec něvěděl. :skoda: Nemontuje někdo z Liberce a okolí alarmy? Nutně potřebuju. V pondělí se mi snažili ukrást auto a kdyby nezasáhl soused, tak jsem ho už neměl. Vyplašil je akorát, když měnili řídící jednotku motoru. Zlámat jim nohy hajzlům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hajzlové! Tak to bych koupil sousedovi aspoň 18 letou láhev whisky. Já jsem se tuhle dobýval k řidicí jednotce motoru a musím přiznat, že je docela dobře umístěná, určitě lepší než kdyby byla v motoru.

No to taky neboj, koupil sem mu pořádnou flašku slivovice. A dneska jsem si pro octáku byl a cena za opravu a práci v autorizovaném servisu 18 200,-Kč. Ještě že jsou ty havarijní pojistky, jinak bych se asi zbláznil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hajzlové! Tak to bych koupil sousedovi aspoň 18 letou láhev whisky. Já jsem se tuhle dobýval k řidicí jednotce motoru a musím přiznat, že je docela dobře umístěná, určitě lepší než kdyby byla v motoru.

No to taky neboj, koupil sem mu pořádnou flašku slivovice. A dneska jsem si pro octáku byl a cena za opravu a práci v autorizovaném servisu 18 200,-Kč. Ještě že jsou ty havarijní pojistky, jinak bych se asi zbláznil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...