Přejít na obsah

Blbnutí ventilace fábie


Moloch

Doporučené příspěvky

Ahoj, mám fábii 1,9 sdi rv 2002, kupoval jsem ji už jetou ale žadny vrak :) no už na podzim mě začalo zlobit topení. Jakmile jsem nastavil topení tak na střední teplotu, zničehonic se spustila výhen (občas pomohlo vypnout větrák a znova zapnou). Ted v létě se mi zase stává že pustím klimu, necham ji pekně nachladit a pak trošku zvýším teplotu a v poho a občas třeba po 10 min jízdy začne klima topit! no a další věc, kterou mi to vnitřní větrání provádí je to že jedu bez klimy, jen zaplý ventilátor. Dojedu domů podívám se na panel a on je spuštěný vnitřní okruh ventilace :help:

Prosím nekamenujte mě že se tyhle jednotlivé problémy tady už řešily, věčinou každému jen blblo to nastavení teploty, ale osobně bych řekl, že pokud mi blbne komplet vše co se ventilace týka, hledal bych chybu spíše v nějaké řídící jednotce ventilace ?????? A proto bych byl rád kdyby mi někdo mohl poradit, jestli se s tím už setkal, nebo alespon jestli má fábie takovou nějakou jednotku. Případnou dobrou radu velice rád uvítám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pravě tohle se mi nezdá, tohle radili už i v jiných sekcích. jako netvrdím že nemáš pravdu, jen tak logicky odvozuju, jak by mohl mit nějaký motůrek vliv na teplotu a spouštění vnitřního okruhu. každopádně každá rada dobrá :palec2:

Stejně to vidím že to zavezu do škoduly na vag, jen doufám že mi pak neřeknou je třeba vyměnit tohle a tohle a bude to stát maximálně 10k :) Sám totiž dělám v jednom autorizovaném servisu (ne ale ve škodovce a taky ne u aut) a vím že autorizovaný servis neopravuje ale vyměnuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak dneska sem byl u znameho co ma vag, zitra to u nej spichnem, ale i on mi potvrdil ze to dela zrejme ten moturek :aggressive: chjo zase prachy v cudu, sehnat sice dokazu uz jety ale spise mam 100 chuti to vymontovat a podivat se tomu na streva a kdyz pomyslim co vse budu muset odstrojit abych se k nemu dostal, tak me bere mrtvice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak uplně jinak, na vagu to napsalo vadná řídící jednotka klimatizace a jako sporadickou závadu to hodilo zkrat na + konektoru ventilatoru (nebo serva, ted jsem to zapomel), kazdopádně ted mi nastává menší dilema. Byl jsem ve škoduli a tam vubec nebyli schopni najít řídící jednotku klimatizace, jedinou jednotku, kterou našli v ETCE, byla řídící jednotka elektrického větráku. takže ted nevím zda to je ona, ale nejspíše jo, protože zase druhý známý :) mi tu jednotku přímo ukazoval v ruce novou a tvarově by to odpovídalo :)

KURV* to je problémů z jednou debilní krabičkou z plastu :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...