Přejít na obsah

Čcasopis+model Fabia


fyk77

Doporučené příspěvky

Dnes jsem si koupil casopis AUTO TIP (c.15 srpen 2007) a k tomu byl pribalen model nove Fabie v meritku 1:72. A to vse za 29,90 Kc. Tak kdo chce model, tak hezky hupky dupky do trafiky. Ja si ten muj koupil v Kaflandu v TP. A jeste tam nejake mely.

Jsi objevil svět, co :p? Už v pondělí to bylo ve Světě motorů (20,- Kč) a jinde :p ale dobrý :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....to mi ani nerikej, ze jsem jeste mohl usetrit 10 kc :)

Ne, nemohl....jen 9,90 Kč :smich: a možná to bylo i v nějakém levnějším časopise, nevím :p

ne za časopis platil 29,90 což je při současném zaokrouhlování kreditní pro obchodníka. Dáš mu 30 káčé, takže ,ohl ušetřit opravdu 10 káčé lol;)-_-

Kdepak, bankéř se pozná :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se taky nechal nalakat a musim konstatovat, ze kdybych si to vyfotil nekde na ulici a dal vyvolat 9x13 tak jsem udelal lepe...... Peknej paskvil mrnavej!!! To ty Ferari od Shellu jsou trida...

Jo jo, už mám celou sadu :)

Já už mám 4 :p A tenhle víkend budu dost jezdit, tak snad ty dvě dojdou :p

A závodíš alespoň s nima doma??? :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se taky nechal nalakat a musim konstatovat, ze kdybych si to vyfotil nekde na ulici a dal vyvolat 9x13 tak jsem udelal lepe...... Peknej paskvil mrnavej!!! To ty Ferari od Shellu jsou trida...

Jo jo, už mám celou sadu :)

Já už mám 4 :p A tenhle víkend budu dost jezdit, tak snad ty dvě dojdou :p

A závodíš alespoň s nima doma??? :palec2:

Dal jsem je na poličku k ostatním modelům, ale testem už prošly, poslední v pondělí u ubytky :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...