Přejít na obsah

osvětlení spínače


galaher

Doporučené příspěvky

Tak jsem si konečně sehnal a předělal spodní část staré palubovky za tu novější,ale problém nastal když jsem zapojil otvírání nádrže na nový spínač.Funguje jak má,ale tlačítko není při zapnutých světlech osvětlené.Do původního tlačítka co bylo u ruční brzdy vedly tři drátky.Tak nevím jak zapojit toto tlačítko,aby bylo také osvětelné.Stačí natáhnou jeden drátek od tlačítka vyhřívání ?Nebo to nějak propojit přímo na tlačítku otvírání nádrže.Ještě jedna věc nemá doma někdo záslepky mezi těmi spínači.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si konečně sehnal a předělal spodní část staré palubovky za tu novější,ale problém nastal když jsem zapojil otvírání nádrže na nový spínač.Funguje jak má,ale tlačítko není při zapnutých světlech osvětlené.Do původního tlačítka co bylo u ruční brzdy vedly tři drátky.Tak nevím jak zapojit toto tlačítko,aby bylo také osvětelné.Stačí natáhnou jeden drátek od tlačítka vyhřívání ?Nebo to nějak propojit přímo na tlačítku otvírání nádrže.Ještě jedna věc nemá doma někdo záslepky mezi těmi spínači.

Chybí tam kostra na jednom vstupu, taky mi to zatím nesvítí... Takže jak píšeš by se to dalo napojit od výhřevu okna, aspoň si to myslím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí rozdvojit stávající kostru, která vede do spínače - hnědý a dát jí do chybějící pozice :palec2:

Jo dík chlapy.Napojil jsem ten hnědý a už to jede... :) ,jenom to podsvícení je zelené a já mám vše červené... :huh:,tak abych zase sháněl tlačítko co má červené podsvícení.

Editováno: , autor: galaher
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si konečně sehnal a předělal spodní část staré palubovky za tu novější,ale problém nastal když jsem zapojil otvírání nádrže na nový spínač.Funguje jak má,ale tlačítko není při zapnutých světlech osvětlené.Do původního tlačítka co bylo u ruční brzdy vedly tři drátky.Tak nevím jak zapojit toto tlačítko,aby bylo také osvětelné.Stačí natáhnou jeden drátek od tlačítka vyhřívání ?Nebo to nějak propojit přímo na tlačítku otvírání nádrže.Ještě jedna věc nemá doma někdo záslepky mezi těmi spínači.

tady tyto drzaky jsi daval pryc nebo jak se ti ty vypinace podarilo dostat na sva mista,me to pri predelavani zavazel a neslo to pres ne

post-2881-1186515348_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si konečně sehnal a předělal spodní část staré palubovky za tu novější,ale problém nastal když jsem zapojil otvírání nádrže na nový spínač.Funguje jak má,ale tlačítko není při zapnutých světlech osvětlené.Do původního tlačítka co bylo u ruční brzdy vedly tři drátky.Tak nevím jak zapojit toto tlačítko,aby bylo také osvětelné.Stačí natáhnou jeden drátek od tlačítka vyhřívání ?Nebo to nějak propojit přímo na tlačítku otvírání nádrže.Ještě jedna věc nemá doma někdo záslepky mezi těmi spínači.

tady tyto drzaky jsi daval pryc nebo jak se ti ty vypinace podarilo dostat na sva mista,me to pri predelavani zavazel a neslo to pres ne

Nejsem si už jistej,ale něco mi tam překáželo,tak jsem to pájkou nahoře odřezal a už tam potom šli dát,ale ty packy jsem tam asi nechal.Sice nevím proč.Jsou tam podle mne na nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí rozdvojit stávající kostru, která vede do spínače - hnědý a dát jí do chybějící pozice :palec2:

Jo dík chlapy.Napojil jsem ten hnědý a už to jede... :) ,jenom to podsvícení je zelené a já mám vše červené... :huh:,tak abych zase sháněl tlačítko co má červené podsvícení.

face spínač s origo červeným neseženeš, jedině předělat podsvit ;) a výjde to i nejlevnějc, tam dát jinou diodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dával novou palubku a nikde jsem nic neřezal a nikde nic nepřekáží.

Jinak tenhle vypínač s červeným podsvitem neseženeš, jedině předělat, taky budu muset.

teď to píšu :smich: :smich:

PS: ty jsi dával i horní díl palubky, oni mají stále vlnu ;)

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si konečně sehnal a předělal spodní část staré palubovky za tu novější,ale problém nastal když jsem zapojil otvírání nádrže na nový spínač.Funguje jak má,ale tlačítko není při zapnutých světlech osvětlené.Do původního tlačítka co bylo u ruční brzdy vedly tři drátky.Tak nevím jak zapojit toto tlačítko,aby bylo také osvětelné.Stačí natáhnou jeden drátek od tlačítka vyhřívání ?Nebo to nějak propojit přímo na tlačítku otvírání nádrže.Ještě jedna věc nemá doma někdo záslepky mezi těmi spínači.

tady tyto drzaky jsi daval pryc nebo jak se ti ty vypinace podarilo dostat na sva mista,me to pri predelavani zavazel a neslo to pres ne

Nejsem si už jistej,ale něco mi tam překáželo,tak jsem to pájkou nahoře odřezal a už tam potom šli dát,ale ty packy jsem tam asi nechal.Sice nevím proč.Jsou tam podle mne na nic.

diky moc,nejsou to primo ty drzaky ale ty co jsou mezi nima

ta pajka me vubec nenapadla,ja jsem to rezal jen nejak nozikem a neni to ono,ten jeden vypinac tam porad nechce dosednout

takto to je jednoduchy a rychly,

jeste jednou dik :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dával novou palubku a nikde jsem nic neřezal a nikde nic nepřekáží.

Jinak tenhle vypínač s červeným podsvitem neseženeš, jedině předělat, taky budu muset.

teď to píšu :smich: :smich:

PS: ty jsi dával i horní díl palubky, oni mají stále vlnu ;)

Jo tak, pardon...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo chlapy nemá někdo ty záslepky nebo nefunkční tlačítko vyhřívání sedaček nebo ASR.

jak se dstanu do garaze a dam tam tlacitko na otvirani nadrze tak mas u me jednu zaslepku,poscitam ze to muze byt tak s sobotu nebo v nedelu

OK a je to s tím obloučkem? Ne to co mám já na té první fotce.Potřebuji toto.

post-2132-1186519410_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo chlapy nemá někdo ty záslepky nebo nefunkční tlačítko vyhřívání sedaček nebo ASR.

jak se dstanu do garaze a dam tam tlacitko na otvirani nadrze tak mas u me jednu zaslepku,poscitam ze to muze byt tak s sobotu nebo v nedelu

OK a je to s tím obloučkem? Ne to co mám já na té první fotce.Potřebuji toto.

ten s tim oblouckem /facelift /

jen nevim jestli se tam dostanu to v nedeli,ale sand jo

Editováno: , autor: zdsamct
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevali se doma nekde nekomu ten blbinec na kterej se pridelaji draty a pak se to nacvakne na ten vypinac otvirani nadrze /4 draty,facelift/ ?

a nekdo kdo by poradil jaka barva dratu na jaky cislo v konektoru se taky urcite najde, ze jo ;)

diky moc :palec2:

1 - modročervenej - spínaný mínus k nádrži

2 - hnědý - mínus

3 - šedomodrej - osvětlení

4 - hnědý - mínus osvětlení

6 - /NA

7 - /NA

Jinak ten "blbinec" - konektor bych tu měl s kompletním vedením otvírání nádrže za 140,- + pošta

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevali se doma nekde nekomu ten blbinec na kterej se pridelaji draty a pak se to nacvakne na ten vypinac otvirani nadrze /4 draty,facelift/ ?

a nekdo kdo by poradil jaka barva dratu na jaky cislo v konektoru se taky urcite najde, ze jo ;)

diky moc :palec2:

1 - modročervenej - spínaný mínus k nádrži

2 - hnědý - mínus

3 - šedomodrej - osvětlení

4 - hnědý - mínus osvětlení

6 - /NA

7 - /NA

Jinak ten "blbinec" - konektor bych tu měl s kompletním vedením otvírání nádrže za 140,- + pošta

diky moc a mas SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...