Přejít na obsah

Přijeď a leť


Luk

Doporučené příspěvky

Kdyby měl někdo zájem, můžu nabídnou za 1000Kč týden.

Parkování u mě na dvorku :). V domě je někdo furt.

Bydlím na Suchdole, na letiště to mám kousek cca 10km?

Odvezu vás na letiště a, až přiletíte ta pro Vás přijedu. :)

Jako bonus vám z venku umeju auto. :palec2:

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten Air Parking se mě zamlouvá možná nakonec víc a to z důvodu pojištění proti živelným pohromám, vandalismu, krádeži

a poškození vozidla na parkovišti v ceně parkovného :palec2: To, že je o cca 7 km blíž a 250 Kč levnější nehraje takovou roli jako to pojištění, i když bůh ví jak by vypadalo případné vymáhání škody, zkusim tam zítra zavolat, zajímala by mě smlouva, protože ta co poslal pán z Přileť a leť je jako od děcka ze základní školy, co si hraje s wordem a navíc i skladba vět mu je trochu cizí ...

Díky za zaslání smlouvy,

ale trochu tomu nerozumím. V diskuzi píšete o Přijeď a leť a Air Parkingu, ale smlouva cos poslal není z Přijeď a leť, ale z Vita tour, což je pan Richter z Knovíze a je vzdálen od letiště 21km . Air Parking je ze Stehelčevse a je vzdálen 11km od letiště. Přijeď a leť je z Přední Kopaniny a je vzdálen od letiště 4km. Jinak co pán Richter zaslal za smlouvu mi přijde příliš přehnané a tahat ještě na dovolenou popsanou A4?

Budu ještě přemýšlet

Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak dneska jsem se vrátil z dovolené, po odbavení jsem zavolal do Přijeď a leť a během 4 minut pro nás přijeli na letiště. Autí bylo v pořádku, zaplatili jsme 1200 Kč za 15 dní parkování a celkově jsme byli spokojeni, takže tuto službu můžu jen doporučit. Příští sobotu jedeme ještě na jednu kratší dovču (1 týden), tak tam nechávám autí znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Tak dneska jsem se vrátil z dovolené, po odbavení jsem zavolal do Přijeď a leť a během 4 minut pro nás přijeli na letiště. Autí bylo v pořádku, zaplatili jsme 1200 Kč za 15 dní parkování a celkově jsme byli spokojeni, takže tuto službu můžu jen doporučit. Příští sobotu jedeme ještě na jednu kratší dovču (1 týden), tak tam nechávám autí znovu.

tak tak .. prijed a let pouzivam pri kazde ceste - vetsinou brzy rano odletam a ten samy vecer, nebo druhy den se vracim. jednani v pohode, jen nechapu jak to dela. at prijedu ve ctyri rano, nebo pri navratu o pulnoci, vzdycky pro me jede ten jeden ten samej clovek. nechapu, kdy spi .) vetsinou letam bez bagaze (jen s prirucni), takze mu volam jakmile vypadnu z gejtu. nez clovek proleze letistem, tak je na miste. snad jen jedcnou jsem cekal - asi dve minuty - nez dojel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakonec jsem se rozumně domluvil s Air parking, dělají pro Exim Tours a pro Exim mají zákazníci slevy asi nejen na netu, nicméně pro nás za 900 na týden (nebyli jsme e Eximem), odvoz bez problému hned po zavolání, mají parkoviště hned u exitu 9 z dálnice na Slaný, je to oplocená zpevněná plocha osvětlená a "hlídaná" neustálým pohybem zákazníků a vlastní fyzickou přítomností borce co na deset minut odjede kvůli odvozu a jinak je na místě, střídají se prý po 24 hodinách ... spokojenost, jen autí bylo kapku zaprášené za ten týden stání ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Zkoušel jsem už několik "přijeď a leť" parkovišť okolo Ruzyně ale asi podobně jako některým z Vás se mi osvědčil Goparking.cz.

Pojištěné auto, bez čekání, platba online, není to žádné parkování na trávě a nemusím čekat na odvoz ani nikam volat.Když přiletím tak mají v areálu bankomat, kde si můžu vybrat Kč a když jsem požádal, tak mi zdarma dohustili pneumatiky:)

Čas dojezdu na terminál cca 2-3min.

Jak jste psali o těch slevách, tak nabízí slevu i mimo cestovky, np. já teď použil promo kód LET601

Editováno: , autor: drelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 5 let později...
V 22. 8. 2007 at 16:56, pulux napsal:

Z stranek prijed-a-let:

Za škody na majetku zákazníka, případně odcizení věcí ponechaných ve vozidle nenese provozovatel služeb žádnou zodpovědnost.

Letos pri ceste do Recka jsme nechavali auto tady - http://www.goparking.cz/ je tam i pojisteni(tvrdili to, na veci v aute neni.) a u auta za 1,5M se to vyplati. :palec2:

 Nevím zda se již víc nevyplatí http://www.zaparkujteuletiste.cz/ . Taky nabízej pojištění a je to levnější. Ja jsem u nich parkoval a všechno v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...