Přejít na obsah

listy


ribac

Doporučené příspěvky

Ahoj,

mam problem.

Dnes mi za jizdy sjelo zadni leve okno.Rozdelal jsem to a znamy mi rekl ze potrebuju cely novy mechanismus na stahovani oken,vlastne cely ten dil co drzi sklo.Nevite jake je objednaci cislo a jak to vymenit,teda pokud to neni tezke??

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

mam problem.

Dnes mi za jizdy sjelo zadni leve okno.Rozdelal jsem to a znamy mi rekl ze potrebuju cely novy mechanismus na stahovani oken,vlastne cely ten dil co drzi sklo.Nevite jake je objednaci cislo a jak to vymenit,teda pokud to neni tezke??

diky

Ale prd novou stahovačku.Tobje asi praskl ten blbej plastovej díl co drží okno a jezdí po stahovačce. Já sem se ho mnel nashánet.Všude my cpali dohlavy že se to samostatne nedá koupit jedine novou celou stahovačku.A nakonec sem si ho vyrobíl sám. Když sem to mnel hotový tak asi po měsíci se my podařilo sehnat číslo dílu 1U0837583-levé 1U0837584-pravé.Skus ješte www.skoda-dily.cz nebo www.autodilykrc.cz.Tam by to mohli mýt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten plastovy dil tam je vzdy nebo jen na urcitych modelech??Mne zase rekli ze plast je tam do roku 1999 a potom je tam kovovy.

Jeste jsem se nedival poradne.Doufam ze to bude jen ten dil.

Jinak na skoda-dily to nenaslo, zkusim v servise Skoda jestli to maji.

Diky za cislo.

Jestli bys mohl popsat jak udelat vymenu,byl bych vdecny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten plastovy dil tam je vzdy nebo jen na urcitych modelech??Mne zase rekli ze plast je tam do roku 1999 a potom je tam kovovy.

Jeste jsem se nedival poradne.Doufam ze to bude jen ten dil.

Jinak na skoda-dily to nenaslo, zkusim v servise Skoda jestli to maji.

Diky za cislo.

Jestli bys mohl popsat jak udelat vymenu,byl bych vdecny

Ten plast tam je vždy jen je po faceliftu upravenej. Dá se koupit samostatně, ale nepasuje do něj předfacliftovej plech! Takže s plastem musíš koupit i ten plech. Cena cca 600,- tuším. Podmínkou pro opravu je to, že se ti nenamotalo a nepoškodilo lanko.To zjistíš pouze až to vyndáš. Oprava je složitější de a montáž je v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...