Přejít na obsah

Angel eyes na Octavii 1


Danny1503

Doporučené příspěvky

hm, tak první dojem nic moc. má to fakt takovej divnej výraz, když jsou ty ledky takhle tvarovaný, snad kdyby byly rovně, nad nima dvě čočky, ale takhle, tak jak jsem chtěl šetřit na nový světla, tak asi nic, ale třeba v realu a rozsvícený to vypadá líp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No taky teda koukam, a jak se mi zamlouvali cerny tak by me zajimaly chromovy ... ale rozporuplne pocity ... ikdyz uplne spatne to neni, a hlavne ty LED sviti relativne obstojne nez jak se tu dohadovalo o "funkci parkovacek" ... no chtel bych videt ty chromy a pak na tmavem aute :)

Editováno: , autor: Zdenal C.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jak u kopackovic, ale tam asi svoboda nazoru nejak nefunguje a to jsem uz posilal 2x dotazy, slusne ptajic se na nejake blizsi info nebo cokoliv co by pomohlo alespon si udelat obrazek a nic ani na to neodpovedeli ... GOOD JOB MISTR KOPACEK ... doufam, ze vysledek snazeni bude lepsi nez jejich pristup ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

až tyhle světla uvidím v realu, tak řeknu konečnej názor, ale zatím bych dal face světla a denní světla diodový do mřížky v nárazníku, podle mě to vypadá líp než toto, co pan Kopáček vytvořil, nic ve zlým, ale fakt se mě nelíbí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale no tak, ved sme vsetci vedeli ako to bude vyzerat... :p

A maju teda aj hmlovku? Akoze pod dialkovym? Neviem preco, ale myslim si, ze tieto svetla svietia o dost horsie ako povodne...

Inac pravda - Kopacek robi cenzuru prispevkov, napriklad ja som sa pytal, ci to su denne alebo parkovacky a nezverejnil to, lobo je mu trapne priznat, ze len parkovacky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako Kopacka bych naKopal do .... jednak davno mohli vedet, ze kvuli patentovemu rizeni nebudou moct zverejnit fotky a hrde te krmi bludama, pak se ho zeptas na detaily alespon bez fotek a tak jak rikas, je trapne odpovidat ... a verim, ze cenzuruje vetsinu prizpevku, a dava tam jenom opravdu "libive" ... jak seriozni ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale zase nadruhou stranu nebudme az tolik kriticti, ty svetla nejsou az tak spatne konstrukcne postaveny (potkavacky vne svetel coz je fajn,aspon pro me, pak ty LED nesviti az tak malo aby se nedaly vubec pouzit) ale pravdou, je ze klidne mohli zachovat alespon podobne sestaveni, jako maji orig. xenony, potkavacky na okraj vne, doprostred mlhovky trebas a k masce dalky (treba jako ma SuperB) a pod to hodit LED ... ale to je vec nazoru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten Web ze kterého jsem stáhnul ty fotky byl Kopackuv jen to na první pohled tak nevypadalo že by mohlo jít o jeho web, zřízený je pro uživatele cizích zemí.

Když jsem srovnával ceny a fotky zboží tak jsou oba weby shodné.Fotky těch svjetel které jsem dal tady tak už jsou z tama pryč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MAXIK : Hodne jsi nam pomohl chlape :):palec2:

Jinak taky me zajima ucinnost a hlavne jak budou vypadat chromy na tmave, taky moc nemusim masky jineho razeni nez orig. a navic ta zlata nevim nevim zda se mi ze to moc nevynikne ...

Pockame si na finale, jinak homologaci uz tam myslim psal, ze bude (pro evropu ?) ale zname Kopackovic, odpovidaji jen na to co se jim hodi do kramu ...

Podle finale se pak rozhodnu jestli je vzit (a mit LED a xenon-HID v jednom) nebo pro orig. xenony a S6tkove LED sviceni ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MAXIK : Hodne jsi nam pomohl chlape :):palec2:

Jinak taky me zajima ucinnost a hlavne jak budou vypadat chromy na tmave, taky moc nemusim masky jineho razeni nez orig. a navic ta zlata nevim nevim zda se mi ze to moc nevynikne ...

Pockame si na finale, jinak homologaci uz tam myslim psal, ze bude (pro evropu ?) ale zname Kopackovic, odpovidaji jen na to co se jim hodi do kramu ...

Podle finale se pak rozhodnu jestli je vzit (a mit LED a xenon-HID v jednom) nebo pro orig. xenony a S6tkove LED sviceni ...

Rozhodne orig xenony a led z S6, urcite nie nejake cinske svetlomety imitujuce Audi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...