Přejít na obsah

Angel eyes na Octavii 1


Danny1503

Doporučené příspěvky

Origo je origo. Je mi líto. Kdo si to dá na auto a bude čekat Audi efekt, tak ho nejspíš jebne, protože na slunci ty diody ani nebudou vidět. Viděl jsem to na staré A4 a musel jsem se smát, jak to nesvítilo... A taky bych řekl, že bude nutná koupě xenonové sady, bo H1 svítí na nic. Takže ono to zas tak dobře nevyjde! lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Origo je origo. Je mi líto. Kdo si to dá na auto a bude čekat Audi efekt, tak ho nejspíš jebne, protože na slunci ty diody ani nebudou vidět. Viděl jsem to na staré A4 a musel jsem se smát, jak to nesvítilo... A taky bych řekl, že bude nutná koupě xenonové sady, bo H1 svítí na nic. Takže ono to zas tak dobře nevyjde! lol

az zverejni foto atd tak se bude daaat neco posoudit.ted si muzeme dloubat v nose a pouze spekulovaz jeden s druhym zda bude sviti brutalne s jeste brutalnejsim efektem audi a nebo jestli to bude na hov..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych soudil az tu neco bude, takhle se muzem dohadovat do nekonecna ... jinak ja osobne ocekavam, ze ty LED nebudou nic extra, ale jde mi spis o to, ze to muze s HIDkou plnit funkci xenonu a vypadat zaroven i slusne (zalezi na nazoru) / relativne slusny peniz ... ale jednoduse pockame a pak se uvidi ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ved jesne, kazdemu sa paci nieco ine a kazdy ma iny nazor. Mat O1, tak o nich tiez uvazujem, no zaroven mam pred takymi svetlami respekt - chcem na cestu aj vidiet, nielen mat image na xichtiku auta. Druha vec je kvalita spracovania - kdesi na nete som videl AE svetla na F1 s prehorenou kabelazou... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, soudit devil eyes s xenonama ... no muj nAZOR JE TEN ze kdy si koupim xeniny- klidne do nich tech 10t dam tak na stk neprojdu z duvodu naklonu na naprave...takze dalsi love...potom ostriky .. toto vse na devil eyes nepotrebuji.tudiz tu nekdo pocital - svetla+hidku a jsme na xenonech...mel by jsi to dotycny poradne spocitat a potom udelat usudek...takovy legalni xenony origo vyjdou na 16t... a ty devil 6500ccA + HISKA TAK JSM NA 8000T KC A JE TO LEGALNI S HOMOLOGACI...toto je muj nazor..nikomu ho nevnucuji...kazdymu e libi neco jineho.jsem zvedavej jak to bude vypadat na zivo...jestli to bude drek nejakëj tak..budu smutnej... kua nesnasim caps lock :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co se tyce svitivost a kvality svetla nemuze zde nikdo rict pproti devil eyes ani tuk , protoze je jeste nikdo nevidel.kdyby svil¨tily jako origo aspon krapet byla by to bomba...stim led paskem co tam je taky moc nepocitam ze bude mit nejakou extra brutus svitivost..... ale kdo vi.-.treba nas kopacek import mil prekvapi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Preto som hovoril, ze spochybnujem ich ucinnost, lebo maloktory vyrobca si moze dovolit svetelny tunel a pocitacove simulacie (preto verim len znackam ako Hella, Valeo...).

Inac som sa pytal na ucinnost Devil Eyes na Seate Leone 2, tak tu je odpoved majitela:

" jsou nahovno, super ze tam jsou ledky ale bude tam zas problem dat xenon a ikdyz tam pujde tak to bude svitit nahovno"

post-10844-1234284889_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 Cjoctavian : ty spodni jsou cocky ala potkavaci ? Co se tyce jinych svetel, nez orig. xenonu s cockou + HID sada, myslim, ze je to mnohonasobne LEPSI nez nacpane HID v parabolickych svetlach (nedej buh v necire optice). Pokud mate projektorove svetla (cocky) s normalni halogenkou je to desna bida (SuperB napr.) ale pokud do nich nainstalujete HID = ucinnost jako xenon originalni (sehnal jsem je matce prave do SuperBa, a porovnal se Supem od znameho, co ma orig. xenony ... k nerozeznani temer ), takze dle meho je to i vic "friendly" pro ostatni ridice a hlavne ! to poradne sviti.

A to je je jeden z mala hlavnich duvodu, proc, pokud budou "schopne", koupim a spolu s HID by mohli uspokojit moji potrebu.

Doufam, ze Sonar jsou natolik "profi", ze neudelaji chinasmejdi = vyhorela elektrika apod. a navic tyhle svetla, budou jedinecne sveho druhu a snad i mistr Kopacek si nenecha udelat odflaknute zbozi ...

Tak ci onak jsou to jenom spekulace a ja se uprimne tesim (a pokud nic tak se zlobit nebudu) na ty svetla ... jinak samozrejme orig. xenony jsou jasna volba cislo 2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nereagoval jsem na nazor :) jenom jsem se ptal, a pak vyjadril muj uhel pohledu, ale myslim, ze to nize je cocka pro potkavacky a to vrchni je parabola pro dalku ... alespon dle obrazku mi to tak prijde.

Jinak u Kopacka to tezce "smrdi" o tom zadna ...

Editováno: , autor: Zdenal C.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes potkal A3ku rocnik 2000/2003 takze starsi model a mela cerne devil's eyes + HID a svitilo to docela schopne (hlavne ty HIDky :p) ale jinak vypadaly dobre (efekt) akorat je pravdou, ze uz byla temer tma. I tak me to trochu nahlodalo myslenku jaky muzou vypadat na tmavem aute (protoze on mel cernou myslim) prave ty cerne DE ...

Co tim chtel basnik rict je fakt, ze bych nehazel do pytle ty DE pro OI, treba to nakonec nebudou spatna svetla :)

Editováno: , autor: Zdenal C.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vidim D.E. kazdy den na starych Passatoch a G4 :) Nejak sa to rozmohlo. A skoro vsetky maju prestavbove sady - bud to tak zle svieti, ze musia ist do xenonov, alebo ako som niekde videl na nete su k D.E. v akcii xenonove sady...

Som velmi zvedavy na silu tychto svetiel az si ich niekto kupi - v porovnani s klasikou halogenom:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://shop.obautodily.cz/index.php?main_p...roducts_id=4144

Ahoj chlapáci, mám Octavii r.v. 2000, ale bohužel ještě se starýma světlama - samozřejmě, že to chci překopat na novější model a když už to budu dělat, tak se Vás chci zeptat, jestli jste někdo nenarazil na světla s angel eyes pro Octavii 1 ?

Předem díky za jakoukoliv informaci ... :palec2:

Danny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...