Přejít na obsah

Angel eyes na Octavii 1


Danny1503

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 6 měsíců později...

Zdravíčko mám pro vás lahůdku dohromady 3 týdny jsem dával do kupy Angel Eyes na škodu octavii r.v.2001 foto vidíte jak vypadaj na autě už v konečné fázi a jak vypadala jej výroba dá se říct že to jsou první angel eyes na škodě octavii zatim jsem žádny neviděl, když už jsem měl rozdělany světla tak jsem se dal do práce a hodil do laku okolí mlhovky a rámeček světel a pak to nakonec všechno slepil silikonem kdyby se někdo chtěl na cokoliv zeptat má možnost a ať mi nikdo neříká že světla nejdou rozdělat dá se to a kdyžtak negativní příspěvky si nechte pro sebe nejsem na to zvědav vím co to obnáší s Policií. Jinak domácí výroba ale vypadaj suprově a hlavně svítí suprově :palec2: :palec2: :palec2: :palec2: :palec2: + jsem ještě zatmavoval zadní optiku cena cca 500,- a máte perfektní zadní optiku která se k autu hodí.

post-39130-1277211263,3353_thumb.jpg

post-39130-1277211312,4159_thumb.jpg

post-39130-1277211337,8218_thumb.jpg

post-39130-1277211423,6415_thumb.jpg

post-39130-1277211517,9111_thumb.jpg

post-39130-1277211829,898_thumb.jpg

post-39130-1277211907,6376_thumb.jpg

post-39130-1277211994,1141_thumb.jpg

post-39130-1277212090,9347_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn, hezky hezky... :palec2: mas odvahu. Taky premyslim, ze bych zacernil ty zadni svetla... jak dlouho na tom ten sprej vydrzi?

Skoda jen, ze se to normalne nevyrabi a nebo to nejde zlegalizovat :(

já si myslím že by to nějakej roček snad vydržet mělo, spíš mám strach přes zimu sice v našem okrese zas takovej strach nemám protože se tu sype jakousi drtí to spíš trpí víc předek a horší je teda ta sůl z tej mám větší obavy. ale když to nemáš hodně začerněny jak to tu má jedna zlatá octávka ale ta to má cely černy tak by zas tak snad problém neměl být, je velká škoda že v tomto státě nende více věcí zlegalizovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 měsíce později...

Potreboval bych trosku poradit, kamos ma tyhle svetla uz nejakou dobu na O1, a kdyz jsem se s nim vcera vezl jeho autkem, tak se me proste zdalo, ze to nejak chabe sviti oproti moji cire optice. On rikal ze ma zarovky Philips, takze zadne smejdy.

Kdyz jsme se na to auto dival zepredu, tak me zarazilo to, ze potkavaci svetlo mu svitilo to jak je cocka :mellow: Coz me teda celkem zmatlo, protoze ja mam cocku jako mlhovku. Takze jsem mu rikal, jestli to nahodou nema prehozene na kablikach, nebo kdo vi..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, me jde hlavne o to, jestli ty (potkavaci svetla=tlumena svetla). Maji svitit pres tu cocku, co je vedle blinkru ?

Protoze ja na mojich svetlech mam cocku jako mlhove svetlo, takze tam se me zda ze to ma asi opacne zapojene, a nebo to tak proste na tech svetlech je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jooo, tak to uz nevim :p ale na B5 jsou tam H7+H7, potkavaci jsou v cocce a prave hodne lidi tam misto tech jednech H7 dava HIDky. Ale jak to ma OI, tak to bohuzel nevim :(

Nasel jsem jedny a ty maji treba integrovanou mlhovku, takze v ty cocce bude normalne mlhovka, ale co ma ten kamarad za typ, to nevim :( Jinak varianta zarovek je H1/H1

http://www.eshop-eu.cz/auto-moto/skoda-octavia-01-09-predni-lampy-devil-eyes-black

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj, to zacerneni prednich svetel, mam jiz v planu dost dlouho :) A taky uz vim jak na to. Ale Ty zadni? Co mam na nich nastrikat?

Tak pokud já vím,co jsem si zatmavoval starší auta už dříve..

Tak se prodává přímo spray na lampy,kupříkladu v DaM kolem třech stovek, černej,červenej a zelenej, i modrej jsem někde viděl...

Sundáš lampu, odmastš, vysušíš ,zalepíš papírovou páskou místa který chceš nechat čirý,třeba blinkry a zpátečku

a z lehka to foukneš dobře protřepaným sprayem stejnoměrně tenkou vrstvou,ideálně stříkat obě lampy vedle sebe...

Počkáš pět minutek a v případě,že se Ti to bude zdát pořád světlé foukneš ještě jendou...

Ideálně v bezprašném prostředí za dobrých teplot...

Finální lampy nechat proschnout a montáž zpět.

Když to zastříkáš celý a hodně a nesouměrně tak se může stát,že nebude pořádně svítit to co má,budete to vypadat jak od kolotočů

a případně prosvitnou i skvrny přestřiků. Takže jemně,zlhka a souměrně :))))

Dělal jsem si to na asi šesti autech * na astře celé do červena * a jenom na tom prvním jsem měl moc silnou vrstvu a ta začala praskat po čase,hlavně na wapce nebo v myčce.

Ale potom všechny další tenké vrstvy vydrželi naprosto všechno... a kdyby přece jenom,stáhneš to ředidlem nebo benzínem a foukneš znova :)

Na Oktávě co mám Kombi 01 to nechávám jak to je :))) ale ty přední lampy bych taky zastříkl...

Mám pěkné proužky z E-bay za pár kaček na místo parkovaček bych tam potřeboval dostat dovnitř a zároveň vyčistit od prachu...

Kurňa ale řezat lampu se mi nechce,uvidíme no :))))

Zdar a tuningu zvlášť :))))

post-18657-0-63941200-1295691070_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zdravíčko mám pro vás lahůdku dohromady 3 týdny jsem dával do kupy Angel Eyes na škodu octavii r.v.2001 foto vidíte jak vypadaj na autě už v konečné fázi a jak vypadala jej výroba dá se říct že to jsou první angel eyes na škodě octavii zatim jsem žádny neviděl, když už jsem měl rozdělany světla tak jsem se dal do práce a hodil do laku okolí mlhovky a rámeček světel a pak to nakonec všechno slepil silikonem kdyby se někdo chtěl na cokoliv zeptat má možnost a ať mi nikdo neříká že světla nejdou rozdělat dá se to a kdyžtak negativní příspěvky si nechte pro sebe nejsem na to zvědav vím co to obnáší s Policií. Jinak domácí výroba ale vypadaj suprově a hlavně svítí suprově :palec2: :palec2: :palec2: :palec2: :palec2: + jsem ještě zatmavoval zadní optiku cena cca 500,- a máte perfektní zadní optiku která se k autu hodí.

 

Zdarec prosím tě jaký tam máš průměr těch Angel Eyes ? 60mm, 80mm, 100mm, nebo 120mm. Díky moc :) jinak vypadá suprově! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...