Přejít na obsah

Angel eyes na Octavii 1


Danny1503

Doporučené příspěvky

Já to pořad nějak moc nechápu… Jak to tedy je? Ty „Angel Eyes“ jsou jen pro fabii ne? Nebo pasuji i na octavku?

Nebo se na octavku teprve připravují, na té strance jsem nic nenašel co by naznačovalo tomu, že by se příští rok daly někde sehnat.

Viz. UŽ BRZY !!!!!!!

http://tuning.sbazar.cz/skoda-octavia-fabi...k-o1096546.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vysvětlím: tyhle kukadla budou k vidění někdy ke konci roku a budou opravdu na Oct I. Na prodej budou zkraje roku příštího. Něco takovýho bylo v tom inzerátu, kterýmu pochopitelně vypršela platnost - proto tam už není ;)

sleduj tohle a budeš to vědet mezi prvníma :palec2:

Editováno: , autor: ph007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O homologaci asi nemůže být ani řeč, což? lol

Asi by mohla být homologovaná,ty na Fabii vypadají,že homologaci mají.Na služebním mám AE od dodaná FK Automotive,vyrobeno Depo Autolamp a také homologaci mají.Moc pěkný,takový bych si na Oktě také uměl představit.

post-655-1197404382_thumb.jpg

post-655-1197404396_thumb.jpg

Editováno: , autor: mikl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:feve:

Zdravím,

četl jsem, že všichni rozbíráte jak tyto světla vypadají....a jsou fakt hezký.

Ale, mne zajímalo jak světla "Angel eyes" oproti normálním a proti origo xenonům svítí...

abych pak nebyl za slepého s hezkými světly !!!!!

Máte někdo praktickou zkušenost třeba z Fabky po výměně těchto světel?

Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vysvětlím: tyhle kukadla budou k vidění někdy ke konci roku a budou opravdu na Oct I. Na prodej budou zkraje roku příštího. Něco takovýho bylo v tom inzerátu, kterýmu pochopitelně vypršela platnost - proto tam už není ;)

sleduj tohle a budeš to vědet mezi prvníma :palec2:

ja teda nevim ale na tehle adrese sou predni na fabii ale na octavku tam sou svetla pouze zadni a o novych prednich tu neni ani zminka tak nevim kde to porad berete osobne sem je jeste nikde na netu nevidel hodte sem link kterej ukazuje primo ty svetla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Jenom aby za něco stála,v sekci Fábia s nimi nejsou spokojeni bez výhrad.Mlží se,naklápění světlometů jde s komplikacemi a co je hlavní někdo tam snad psal že moc nesvítí :(

tak jestli můžu tak mám angels eyes na fabce a mlžíly se první dva dny pak přestaly, naklápění jde trochu stuha ale ok a svítivost je slušná aspoň u mně ale dávám do nich Hidky tak uvidím doufám že to bude lepší.jinak spokojenost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...