Přejít na obsah

Muze radar mereni rychlosto poznat, ze jedu bez svetel??


superball

Doporučené příspěvky

Mam dotaz, nevim jak to funguje, ale muze radar rychlosti poznat, ze jedu bez svetel i kdyz sem neprekrocil rychlost?? Nechci totiz prijit o body jen kvuli takovyhle blbyne a prihodila se vam nekdy nejaka podobna vec?? Vim, ze vam muze prijit dopis po dlouhy dobe, kde bude to a to a mate body dole... ;) ;) :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radar to samozřejmě nepozná,ale provádějí pořizování záznamu a tam to poznat bude.Ještě jsem ale neslyšel,že by někoho zvali na podání vysvětlení kvůli nesvícení.

Taky myslím,že při měření nastaví určitou rychlost a radar potom provádí záznam přestupku automaticky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radar to samozřejmě nepozná,ale provádějí pořizování záznamu a tam to poznat bude.Ještě jsem ale neslyšel,že by někoho zvali na podání vysvětlení kvůli nesvícení.

Taky myslím,že při měření nastaví určitou rychlost a radar potom provádí záznam přestupku automaticky.

Myslis teda, ze je to blbost, ze by mi to potom prislo, nebo ze by potom zkoumali ty zaznamy, taky si myslim, ale nevim, chtel sem se zeptat, sem zacatecnik a temhle ohledum nerozumim, tak se radsi optam. Jinak diky... ;) ;) :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radar to samozřejmě nepozná,ale provádějí pořizování záznamu a tam to poznat bude.Ještě jsem ale neslyšel,že by někoho zvali na podání vysvětlení kvůli nesvícení.

Taky myslím,že při měření nastaví určitou rychlost a radar potom provádí záznam přestupku automaticky.

Myslis teda, ze je to blbost, ze by mi to potom prislo, nebo ze by potom zkoumali ty zaznamy, taky si myslim, ale nevim, chtel sem se zeptat, sem zacatecnik a temhle ohledum nerozumim, tak se radsi optam. Jinak diky... ;) ;) :palec2: :palec2:

Jo,myslím,že to asi nehrozí.Když pojedeš rychleji a nebudeš svítit,tak se dává sankce za větší přestupek a pokud pojedeš v limitu asi to ani nikdo nezaznamená.

Proč ale nepoužiješ nějaký ze způsobů denního svícení?Možností je víc,finančně to nijak náročné není a máš pokoj. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radar, který slouží na měření rychlostí zaznamenává pouze rychlost. Nic víc, nic míň, takže světla to nebere. Radar může fotit buď automaticky a nebo ručně, že u toho sedí obsluha a mačká spoušť kdyý uvidí přestupek, ale to je málo časté

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radar to samozřejmě nepozná,ale provádějí pořizování záznamu a tam to poznat bude.Ještě jsem ale neslyšel,že by někoho zvali na podání vysvětlení kvůli nesvícení.

Taky myslím,že při měření nastaví určitou rychlost a radar potom provádí záznam přestupku automaticky.

Myslis teda, ze je to blbost, ze by mi to potom prislo, nebo ze by potom zkoumali ty zaznamy, taky si myslim, ale nevim, chtel sem se zeptat, sem zacatecnik a temhle ohledum nerozumim, tak se radsi optam. Jinak diky... ;) ;) :palec2: :palec2:

Jo,myslím,že to asi nehrozí.Když pojedeš rychleji a nebudeš svítit,tak se dává sankce za větší přestupek a pokud pojedeš v limitu asi to ani nikdo nezaznamená.

Proč ale nepoužiješ nějaký ze způsobů denního svícení?Možností je víc,finančně to nijak náročné není a máš pokoj. :palec2:

No jasne, ze pouzivam, hned sem si je zapnul, jen sem bez nich jel tak deset minut... :) :) :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...