Přejít na obsah

Chromový kroužek kolem ovládání el.zrcátek


Harley1006

Doporučené příspěvky

Co se montaze tyce, vse je bez lepeni a jde lehce nasunout do danych mezer, krom toho krouzku kolem ovladani zrcatek, tam doporucuji vydloubnout kryci mrizku od repracku na ktere je ovladani zrcatek, odpoit konektor, vycvaknout ovladac zrcatek, nacvaknout krouzek a pak vse dat zpět. jinak se mi to tam nandat nepovedlo, ale vysledek je super.

Harley, psal jsem ti mail s objednávkou. Zatím jsi mi neodpověděl. Objenal jsi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se montaze tyce, vse je bez lepeni a jde lehce nasunout do danych mezer, krom toho krouzku kolem ovladani zrcatek, tam doporucuji vydloubnout kryci mrizku od repracku na ktere je ovladani zrcatek, odpoit konektor, vycvaknout ovladac zrcatek, nacvaknout krouzek a pak vse dat zpět. jinak se mi to tam nandat nepovedlo, ale vysledek je super.

Harley, psal jsem ti mail s objednávkou. Zatím jsi mi neodpověděl. Objenal jsi?

jestli se bude objednavat tak bych poprosil nezapomenout na me :)

1x krouzek kolem ovladace zrcatek

1x krouzek kolem ovladace svetel

dekuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Nevíte jak toto objednat ze stránek E-bay.de?

Kdyby někdo poradil.... Harley1006 se na me zřejmě vykašlal.

Díky!

Sorry kluci, vánoční stres a v práci zmatek, ještě jsem se k tomu nedostal, ale vím o vás, slibuji do 2 týdnů to objednám a přepošlu vám to. Dneska jsem s ním psal a má ještě nějaké novinky tak to přidávám a kdo tedy krom vá tří co jste si již objednali máte zájem tak do čtvrtka příštího týdne , pak to objednám a cca týden až 2 trvá než to pošle.........

Ještě jednou pajdonnnnnnn :feve::mellow::doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry kluci, vánoční stres a v práci zmatek, ještě jsem se k tomu nedostal, ale vím o vás, slibuji do 2 týdnů to objednám a přepošlu vám to. Dneska jsem s ním psal a má ještě nějaké novinky tak to přidávám a kdo tedy krom vá tří co jste si již objednali máte zájem tak do čtvrtka příštího týdne , pak to objednám a cca týden až 2 trvá než to pošle.........

Ještě jednou pajdonnnnnnn :feve::mellow::doh

OK Riso, vpoho. Diky za info. Napiš mi pak SZ nebo mail, až to budeš posílat.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry kluci, vánoční stres a v práci zmatek, ještě jsem se k tomu nedostal, ale vím o vás, slibuji do 2 týdnů to objednám a přepošlu vám to. Dneska jsem s ním psal a má ještě nějaké novinky tak to přidávám a kdo tedy krom vá tří co jste si již objednali máte zájem tak do čtvrtka příštího týdne , pak to objednám a cca týden až 2 trvá než to pošle.........

Ještě jednou pajdonnnnnnn :feve::mellow::doh

co je tam nováho?ten chromek na přimo na tom joysticku na zracátka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to už mam jen mě štve že jseem nestihl tu akci kdy se objednával ten chrom na tu pumipčku!A když jsem tam napsal tak ani neodpověděli:(

Na pumpičku..myslíš na výškové polohování sedačky? tak napiš na www.pajr.cz , to je výrobce..nebo tam jsi to zkoušel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukal jsem,že milotec dělá ještě i další věci.zkus zjistit,zda by nešlo objednat třeba i další věci, viz fota. přinejhorším se to dá koupit u milotecu,akorát by to třeba v deutschi mohlo být levnější.

tak to jseš úplně vedle, protože všechno od Milotecu je v Německu podstatně dražší. Tudy cesta nevede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ty pačce na vyškové stavění polohy sededla, řikam ji pumpička.Jo tam jsem psal a nic.Ještě to asi zkusím ale.

ber to tak, že byly svátky a je možný, že ten první krátký týden hodně firem nefunguje..chvilku bych jim dal na rozkoukání v novém roce a pak to ještě zkusil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ber to tak, že byly svátky a je možný, že ten první krátký týden hodně firem nefunguje..chvilku bych jim dal na rozkoukání v novém roce a pak to ještě zkusil

Já už tam psal někdy buchví kdy, hned jak jsem zjistil že jsem to propasl, což bylo tak max týden po te akci.Psal jsem to jako dotaz.Ted jsem to zkusil jako objednávku, když tak tam brnknu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...