Přejít na obsah

Autoalarmy Magicar


daniel11

Doporučené příspěvky

Host MichalF
Hmmm to jsem si mohl myslet že v tom bude Aux ale měl jsem blbej pocit že to taky nebude ono.

A aby jsem nezapoměl včera když jsem zaparkoval auto tak se pro mě stala nepochopitelná věc -Vedle mne stálo zaparkované auto taktéž s Magicaram a po mém zamčení vozu se ten jeho odemkl! :huh: tak jsem čekal až se znovuzamkne a zkusil jsem to znovu a opravdu jeho alarm reagoval na můj ovladač! A protože mi to nedalo a koupil jsem nové potahy tak jsem je začal měnit a doufal jsem že mezitím dorazí majitel toho druhého vozu-a dočkal jsem se.Ukázal jsem mu to a on nevěřil zkusili jsme to i obráceně jeho ovladačem a mě auto nereagovalo :t -A teď dumejte jak je to možné_? :ph34r:

Tak to je radost ! :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm to jsem si mohl myslet že v tom bude Aux ale měl jsem blbej pocit že to taky nebude ono.

A aby jsem nezapoměl včera když jsem zaparkoval auto tak se pro mě stala nepochopitelná věc -Vedle mne stálo zaparkované auto taktéž s Magicaram a po mém zamčení vozu se ten jeho odemkl! :huh: tak jsem čekal až se znovuzamkne a zkusil jsem to znovu a opravdu jeho alarm reagoval na můj ovladač! A protože mi to nedalo a koupil jsem nové potahy tak jsem je začal měnit a doufal jsem že mezitím dorazí majitel toho druhého vozu-a dočkal jsem se.Ukázal jsem mu to a on nevěřil zkusili jsme to i obráceně jeho ovladačem a mě auto nereagovalo :t -A teď dumejte jak je to možné_? :ph34r:

Tam není co dumat buď je chybka u výrobce (dosti pravděpodobné) a nebo dělají jen omezenou řadu kombinací která je sice hodně veliká (něco jako u bezpečnostních klíčů) a vy dva jste v podstatě statistická nepravděpodobnost která se stala a zrovna jste se potkali - jiné logické vysvětlení mě nenapadá :unsure::unsure:

ale tipoval bych to na tu výrobní chybku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm to jsem si mohl myslet že v tom bude Aux ale měl jsem blbej pocit že to taky nebude ono.

A aby jsem nezapoměl včera když jsem zaparkoval auto tak se pro mě stala nepochopitelná věc -Vedle mne stálo zaparkované auto taktéž s Magicaram a po mém zamčení vozu se ten jeho odemkl! :huh: tak jsem čekal až se znovuzamkne a zkusil jsem to znovu a opravdu jeho alarm reagoval na můj ovladač! A protože mi to nedalo a koupil jsem nové potahy tak jsem je začal měnit a doufal jsem že mezitím dorazí majitel toho druhého vozu-a dočkal jsem se.Ukázal jsem mu to a on nevěřil zkusili jsme to i obráceně jeho ovladačem a mě auto nereagovalo :t -A teď dumejte jak je to možné_? :ph34r:

Hmm, tak to vypadá, že se potvrzuje moje doměnka, že to nemá plovoucí kód.

Jinak by to musela být strašně veliká náhoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:disgust: Mám Magicar 9000B s dálk.startem a už by jsem si ho nikdy nevzal -mám s ním stále problémy a nikdo mi zatím neporadil.Všude mi říkají stále to samé "Měl jsi si nechat Jablotrona" problém č.1-pokud chci zamknout auto musím počkat až zhasne vnitřní osvětlení-cca 1 min.

č.2-Dálkový start sice funguje ale auto nenastartuje(Přídavnej modul na immo.jsem dokoupil :t .

č.3-pokud chci aby mi dojížděly okna musím v nastavení alarmu prodloužit zamykací signál pak se okna zavřou ale při odemčení se také otevřou a to je za deště celkem nepříjemné.

č.4-pokud auto vyhlásí poplach musím počkat cca 1/2min dříve se mi to vypnout nepovede.

č.5-občas se mi alarm sám přepne do servisního režimu a to pak nic nehlídá.

Toť je asi vše -už jsem napsal i Martinovy a byl jsem ochoten i přijet za ním do Práglu a nechat to předělat ale Martin RS se mi neozval(neodpověděl na majl :(

Ahoj ted čirou náhodou pročítám různé sekce a čtu toto....

hele mail nedorazil žádný reaguji na všechny!!!!!!

a Alarm tak to mě je jasné proč nepracuje podle toho co popisuješ to montoval někdo kdo to ale vůbec nezná.........????????opravit se to asi dá ale narovinu řikám že to dost nerad dělám protože to zabere víc času než nová montáž....ovšem záleží v jakém stavu to je.......nám to chodí bez problemu a ani žádný zákazník se neozval že něco nejde.

Pravda je že ovládání je docela složité a neradno něco jentak mačkat..... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus mam od kluku namontovanej magicar 9000 a musim rict ze jsem spokojen s precizni praci a timto dodatecne dik martinoviRS za supr praci(Garnymu sem podekoval osobne :D ).Mam ale dotaz ohledne ovladace- kdyz mam zobrazeny obrazek kladivka znamena to ze sou pridavny cidla aktivni nebo naopak?z toho manualu je to tezko srozumitelny.Diky a cus

Ahoj Honzo kladívko hlásí poplach čidla....a tebe to může být otřesák,náklon a nebo mikrovlna.......zřejmě bude ještě moc citlivej otřesák.....

jinak jsem rád že si spokojen.....M :D

jo jinak jestli je přeškrtnutý obrázek s kladivkem tak samo jsou čidla OFF..... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine bohužel už si nepamatuji kdy jsem ti ten mail psal ale je to už hodně dlouho cca 2 měsíce a je mi jasné to co máš za názor na přepojování,a po tom co jsem v sobotu viděl když jsem otevřel prostor kde mám alarm,tak mi bylo velice špatně a toho vola by jsem nejraději zabil něco tak hrozného jsem dlouho neviděl ta divočina v kabelech apod. :angry::ble no kdyby jse Ti chtělo tak se ozvy na jak dlouho by to asi bylo a přibližnou cenu Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Martine bohužel už si nepamatuji kdy jsem ti ten mail psal ale je to už hodně dlouho cca 2 měsíce a je mi jasné to co máš za názor na přepojování,a po tom co jsem v sobotu viděl když jsem otevřel prostor kde mám alarm,tak mi bylo velice špatně a toho vola by jsem nejraději zabil něco tak hrozného jsem dlouho neviděl ta divočina v kabelech apod. :angry::ble no kdyby jse Ti chtělo tak se ozvy na jak dlouho by to asi bylo a přibližnou cenu Děkuji

Ahoj soucítím s tebou mě to štve že to lidi dokážou odfláknout a stejnak si nechaj za to zaplatit...... :o

cenu bych rád řekl neni to nic tajného ale nevim kolik to zabere času dát autí do stavu orig zapojeni a zapojit alarm a vyřezat tu hrůzu.....už je v pořadí kolega Peter s červenou octávií tam je to podobně nakopané.......časově to je určitě víkendová záležitost....... :(:D:o:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji - Cenu samozřejmě respektuji ale s tím časem je to na štíru a hlavně celej víkend to by jsem asi nezvládl.Ale nějak to pořeším a ozvu se Ti.

no po dohodě to určitě stejnak zabere ten čas když budeš chtít napiš sz a kontak neni problem možná ho najdeš i někde tady...... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
A aby jsem nezapoměl včera když jsem zaparkoval auto tak se pro mě stala nepochopitelná věc - vedle mne stálo zaparkované auto taktéž s Magicaram a po mém zamčení vozu se ten jeho odemkl ! ... Ukázal jsem mu to a on nevěřil zkusili jsme to i obráceně jeho ovladačem a mě auto nereagovalo. A teď dumejte jak je to možné ?

Abych se priznal, tohle mne docela vydesilo. Zkousel jsem zjistit, jak je to s bezpecnosti (ma plovouci kod napriklad?) u distributoru, ale jednoznacnou odpoved nemam. Nemate nekdo nejake presnejsi informace ? Opravdu nemam naladu shanet nekoho se scannerem a travit vikend zkoumanim ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak skúsim stručne. Aj ja mám tento typ autoalarmu, ale PORTMAN LCD, ten už momentálne nie je v ponuke. Moje skúsenosti :

+ pager, narušenie vozidla signalizuje DO, hoci trocha oneskorene v závislosti od vzdialenosti vozidla a od členitosti terénu

+ plno blbých funkcií z ktorých ja využívam minimum

- v pagery musím dosť často meniť batérie, niekedy aj 2 x do mesiaca

- zbytočne veľká vec vo vačku (pager)

- citlivosť gombíkov, občas vo vrecku zapnem alebo vypnem alarm, hoci len dotykom

- nepresná signalizácia otvorených či zatvorených dvier na vozidle, či zapnutie resp. vypnutie alarmu

- len otrasový snímač

- zlá zapojiteľnosť alarmu na svetlá, ja ich mám napojené na parkovačky (podľa technika je obtiažne tento typ alarmu zapojiť na smerovky (Octavia r.v. 1997)

- veľká spotreba na batériu

Iné ma momentálne nenapadá. Vyššiu triedu alarmu som si nekúpil z toho dôvodu, že majú len o pár funkcií viac + diaľkový štart ktorý nevyužijem, lebo mám construkt, ktorý stojí za hovno. Koho by zaujímali autoalarmy s pagerom od firmy phobos, tu je link na ich web.

http://www.phobos-systems.sk/produkty.php?idK=0009

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm to jsem si mohl myslet že v tom bude Aux ale měl jsem blbej pocit že to taky nebude ono.

A aby jsem nezapoměl včera když jsem zaparkoval auto tak se pro mě stala nepochopitelná věc -Vedle mne stálo zaparkované auto taktéž s Magicaram a po mém zamčení vozu se ten jeho odemkl! :huh: tak jsem čekal až se znovuzamkne a zkusil jsem to znovu a opravdu jeho alarm reagoval na můj ovladač! A protože mi to nedalo a koupil jsem nové potahy tak jsem je začal měnit a doufal jsem že mezitím dorazí majitel toho druhého vozu-a dočkal jsem se.Ukázal jsem mu to a on nevěřil zkusili jsme to i obráceně jeho ovladačem a mě auto nereagovalo :t -A teď dumejte jak je to možné_? :ph34r:

U Vašeho případu mě jen napadá kromě možnosti již zmiňované, omylem spuštěný učící režim ovladačů na sousedovo autě ? I to by mohla být možnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
rozhoduju se asi mezi M9000 a M9300 bez dalkového startu...rozdíl ceny je zanedbatelný...má někdo ten M9300? jen nějakou refenci kdo to má zkušenost, at do toho mužu bez obav jít :) diky ;)

Taky jsem řešil, který z Magicaru zvolit. Pak jsem četl některé příspěvky a názory lidí a dnes jsem si objednal ATHOS od Jablotronu.

Důvody :

1/ Pager má vzdálenost cca 1km, GSM prakticky kdekoliv

2/ Dálkový start bych nevyužil, protože mám Construct a zpátčku zamykám ze zvyku i na vlastní zahradě

3/ U Jablotronu mám větší jistotu, že v případě poruchy seženu náhradní díl i za pár let.

Ahoj

už maš ten Athos? ?

ja som nad nim rozmyšlal ked som kupil auto, len vtedy nevedel byť ovladany dialkovym ovladanim auta čo už teraz vie byť a dokonca ho viem zohnať za cenu bez DPH, len ma nanom štve že nema vystup na smerovky, nema dojazd na okna, ale to sa da vyriešiť predlženym impulzom na zamykanie ale len v pripade že maš dialkove ovladanie k nemu a chcelo by to viac vstupov nie len dvere a kapota aby som napr mohol mať separe ultrazvuk alebo naklonovy snimač tak tak :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...