Přejít na obsah

Spatne brzdy (viz Foto)


Radius

Doporučené příspěvky

tak jsem tu zas

vymena probehla ok, jen to bylo vse zatuhli, auto uz mam doma, trosku jsem ho projel a brzdi mnohem lip, a i ty bubny (novy), vypadaj dost dobre, skoda ze za mesic budou jak dratenka.

Takze matros 5010Kc (vnitrky bubnu vcetne bubnu, bez lanovodu, vse 2x) a za praci si rekl 1300Kc (ze znamosti) a jeste jsem mu tam nechal ze 70procent plnou flasku kapaliny (ta samozrejme do toho auta padla jak nic).

Myslim si, ze za nejakejch 7400Kc udelat obe kola je celkem slusny ne, kdyz v servisu za jedno chteli 5500Kc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mně to čeká. tečou mi obě prasátka, vyměním je. S těma namaštěnýma bubnama to brzdí skutečně špatně a je to dost znát.

Jinak bubny si určitě nechám. Brzdný učinek mi zcela stačí a to opotřebení je skutečně nižší a víc to vydrží. Hlavně dnes když se v zimě hodně solí. Sůl ti sežere všechno. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...