Přejít na obsah

RoomsterClub MeetUp #2


AlesTDI

Doporučené příspěvky

Tak já se hlásím, počet osob 2 (možná 3), k jídlu klidně nějaká ta omajda, je mi to v celku jedno. :) A pokud by se dalo někde zřídit ohniště, nebo tam je, klidně si přivezu nějakýho buřta :palec2:;) Příjezd sobota, odjezd neděle.

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, taky to mám kolem 250 km, taky asi pojedeme po té 3 hodině. Ale pokud chceš, klidně doraž na to dopoledne.

To Blacky.

mě napadlo, že bychom se mohli někde srazit, třeba na výjezdu z Prahy, a pak pokračovat společně, pokud proti tomu nic nemáš. :)

Editováno: , autor: foromen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, taky to mám kolem 250 km, taky asi pojedeme po té 3 hodině. Ale pokud chceš, klidně doraž na to dopoledne.

To Blacky.

mě napadlo, že bychom se mohli někde srazit, třeba na výjezdu z Prahy, a pak pokračovat společně, pokud proti tomu nic nemáš. :)

by to slo, ja bych tma rad byl kolem 10, kdyz uz to trosicku organizuju, takze musim vyrazit kolem 7 z UL, pojedu po D8 Praha D1 Jihlava a dolu. Takze kolem 8 nekde za Prahou na D1 by to slo. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

POZOR POZOR

Velice me to mrzi, ale polooficialni sraz RC č2 byl zrusen, pro malou ucast, predevsim kvuli pocasi a dalsim zalezitostem. Provozovatel arealu byl informovan, nicmene pokud mate zajem o vylet na Vranov, tak klidne muzete. Ja sam jeste porad chci dorazit ,ale vidim to tak 50/50.

S pozdravem Blacky

PS: pokusime se o repete koncem prazdnin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...