Přejít na obsah

Sraz Fabia clubu


Janina

Doporučené příspěvky

Jinak jsem sebou zítra chtěl vzít kluka co má v Engel eyes xenony,ale bohužel je zaneprázdněn...

máca přijede nééé?

já xenony nemam lol

jo jinak jsem na černáku byl už dneska,to je tak když se nečte pořádně :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

:palec2: :palec2: :palec2:

to ted budu mít asi pořád na talíři že lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na Shell dovalím něco před 12:30 a povalíme :) (chvíli počkám dyžtak)

super,,kurna toj e přes celou prahu pomalu ty vogo sem teda zvědavej v praze sem byl dvakrát, jednou na černým mostě a jednou u vojenskýho výstrojáku, to jest zastávka metra myslím invalidovna nebo anddel, ted nevím..ale jiank..no uvidíme:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

joujou: to je v pohodě, budeš se mě držet a profrčíme to jedna dvě :)

typhoons: nemyslím si, že to bude veřejností obležená akce. Ale uvidíme :) Někde ty plecháčky necháme :)

ok, super :)

No uvidite....asi mas pravdu.

pred chvilkou sem se dozvedel ze tam bohuzel budu uz od rana tak jestlo chcete dam vam echo jak to tam vypada s parkovanim a lidstvem...

no ale nevim jak nemam na nikoho z vas kontakt.

Jen doufam ze se budu moct kolem ty druhy zdejchnout na CCM svama. ale nemel by to byt problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

joujou: to je v pohodě, budeš se mě držet a profrčíme to jedna dvě :)

typhoons: nemyslím si, že to bude veřejností obležená akce. Ale uvidíme :) Někde ty plecháčky necháme :)

ok, super :)

No uvidite....asi mas pravdu.

pred chvilkou sem se dozvedel ze tam bohuzel budu uz od rana tak jestlo chcete dam vam echo jak to tam vypada s parkovanim a lidstvem...

no ale nevim jak nemam na nikoho z vas kontakt.

Jen doufam ze se budu moct kolem ty druhy zdejchnout na CCM svama. ale nemel by to byt problem.

tak mi dej přes SZ na sebe číslo a pošlu ti i své ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

joujou: to je v pohodě, budeš se mě držet a profrčíme to jedna dvě :)

typhoons: nemyslím si, že to bude veřejností obležená akce. Ale uvidíme :) Někde ty plecháčky necháme :)

ok, super :)

No uvidite....asi mas pravdu.

pred chvilkou sem se dozvedel ze tam bohuzel budu uz od rana tak jestlo chcete dam vam echo jak to tam vypada s parkovanim a lidstvem...

no ale nevim jak nemam na nikoho z vas kontakt.

Jen doufam ze se budu moct kolem ty druhy zdejchnout na CCM svama. ale nemel by to byt problem.

tak mi dej přes SZ na sebe číslo a pošlu ti i své ;)

Mas to tam ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...