Přejít na obsah

vypinani a zapinani autoradia


burek

Doporučené příspěvky

zdravim vsechny,

chci se zeptat jestli nekdo nevi jak zapojit autoradio tak aby kdyz nastartuji zapne se.mel jsem to v passatovi.ted jsem koupil octavii 2001 a musim autoradio zapinat rucne.taky kdyz vypnu motor chtel bych aby vypmnulo aji autoradio.jde to nejak?predem dikec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo mstaci do prvni polohy mate pravdu nevim proc jsem napsal to stim startovanim.takze jak vedou za autoradia kably tak cervenek a zlutej mam jednoduse jenom prohodit.chtel jsem to udelat na iso konektoru ake nesli mi z neho vytahnout a rezat se mi nechteli

Ty konektory musíš tzv.vypíchnout, odehnout takový pacičky co to tam držej v tom plastu, jde to nějakou jehlou nebo origo vypichovákama, ale ty jsou děsně drahý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pajet nebudu.....riznu zlutej a cervenej na autoradiu odpojenym od iso konektoru a prohodim je v ruce zatocim pekne do sebe a zaizoluju.bude to tak dobry?a pak jsem zvedav jestli shorim ci ne

Sorry, ale tuhle prasárnu s krouceným spojem přede mnou ani nezmiňuj, tos viděl v jednom tuning časopise viď? Bych je za to zabil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pajet nebudu.....riznu zlutej a cervenej na autoradiu odpojenym od iso konektoru a prohodim je v ruce zatocim pekne do sebe a zaizoluju.bude to tak dobry?a pak jsem zvedav jestli shorim ci ne

Ale tak, to snad ne, kam to ten svět spěje, nedávno jsme takhle viděl zapojenou dálku přímo od elektrikáře a bylo to opravdu FUJ :kuk:

vezmi velkou jehlu a tím koncem, co se dává nit to vypíchneš a bacha, v origo. ISO konektoru je zajišťovací segment - žluté barvy, tak ten musíš vytáhnout, jinak ti to nepůjde.

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nu dobra kluci takze si vezmu jehlu a trochu se v tom podrapu ale pokud to nepujde jdu na krouceni:D:D a nebo si radio vezmu domu a spajim to teda no at tu maji nekteri klid v dusi:Dale stejne jsem zvedavej jestli to vytahnu.ale vytahovat to mam v konektru z autoradia ze??a ne z toho co jde do auta ten pevnej skodovackej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nu dobra kluci takze si vezmu jehlu a trochu se v tom podrapu ale pokud to nepujde jdu na krouceni:D:D a nebo si radio vezmu domu a spajim to teda no at tu maji nekteri klid v dusi:Dale stejne jsem zvedavej jestli to vytahnu.ale vytahovat to mam v konektru z autoradia ze??a ne z toho co jde do auta ten pevnej skodovackej?

Pro náš klid to nemusíš dělat, ale až ti to auto zahoří, tak si nestěžuj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...