Přejít na obsah

Geometrie


MELLO

Doporučené příspěvky

Tak jsem sundal letňáče a přední byly totálně sjeté na vnitřní straně pneu. Vypadá to na hnutou geometrii na rozbíhavost.

Otázka zní: seřizuje se u Fabky (FRS) jen sbíhavost nebo i odklon na pření nápravě?

Chystám se na výměnu tlumičů. Může se při výměně tlumiču rozhodit vepředu geometrie = sbíhavost resp. odklon? Mám počkat s geometrií až po výměně tlumičů? Předem dík za info. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. sprav to po vymene tlmicov (hlavne ak davas ine tlmice ako originalne)

2. ano nastavuje sa aj odklon nielen zbiehavost (standardne staci len odklon)

řekl bych, že standartně jen sbíhavost, odklon moc nenastavíš, jen co dovolí vůle v dírách horního ulkožení tlumiče resp. spodního čepu v rameni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedu opoledne na tu geošku. Písněte mi prosím někdo kdo to máte po ruce, jaké jsou hodnoty seřízení pro přední nápravu u FRS: sbíhavost+odklon, abych ověřil, jestli mají v tom servise správné hodnoty. Dík. ;)

čoveče do odpolka to nezvládnu, ale myslím, že jsem to sem už dával, FRS má geošku jinak, někde, kde se řešil rozdíl mezi FRS a zbytkem, ale je to už dávno, zkus hledat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MELLO: Já to mám schovaný taky jen jako Čínskej jídelák ;), takže já neporadím. Nicméně od začátku jezdim na geo jen do Škodovky, protože Barumy, Chára Sporty apod servisy mají data jen na ne-FRS podvozky a buď to nastaví jako normál, nebo "bajvoko"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MELLO: Já to mám schovaný taky jen jako Čínskej jídelák ;), takže já neporadím. Nicméně od začátku jezdim na geo jen do Škodovky, protože Barumy, Chára Sporty apod servisy mají data jen na ne-FRS podvozky a buď to nastaví jako normál, nebo "bajvoko"...

Tady to měli jako Fabia Sport 2003 a výš, tak předpokládám, že to je na RSo, ale už tomu taky nevěřím a sjedu do škodovky. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MELLO: Já to mám schovaný taky jen jako Čínskej jídelák ;), takže já neporadím. Nicméně od začátku jezdim na geo jen do Škodovky, protože Barumy, Chára Sporty apod servisy mají data jen na ne-FRS podvozky a buď to nastaví jako normál, nebo "bajvoko"...

Tady to měli jako Fabia Sport 2003 a výš, tak předpokládám, že to je na RSo, ale už tomu taky nevěřím a sjedu do škodovky. ;)

Není F Sport ta 1.4 s 86kW (nebo i 2.0 85kW) a FRS paketem co byla jen na vývoz? Nevim, jak to tam je s podvozkem ale...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...