Přejít na obsah

Výběr levného autorádia.


Host 4irk4

Doporučené příspěvky

Ahoj lidi.

Po té co jsem koupil autí a zjistil co je v něm za šílený šrot autorádio, jsem se rozhodl pro nákup nového. Začal jsem klasicky brouzdat po netu a zjistil, že nabídka je tak široká, že nemám šanci se v ní zorientovat.

Pročetl jsem si tu pár vláken a většinou se tu řeší jiná kategorie, než ve které uvažuji já. Ale třeba jsou tu i lidé, kteří jako já nemají netopýří sluch a poradí mi.

Parametry, resp. vlastnosti, které by to rádio mělo určitě mít:

- cena kolem/do 5000,-KČ

- tuner co nejcitlivější/selektivní pro dobré udržení proměnlivého signálu na poslouchatelné úrovni

- RDS a další záležitosti pro automatické vyhledávání téže stanice na jiné frekvenci (například rádio BEAT HK-Pha-MB-LBC), příjem dopravních info, ....

- mohlo by mít také automatickou regulaci hlasitosti podle rychlosti

- přípravu na propojení s HF (mute při vytáčení/příjmu a hovoru a pokračování hraní po jeho ukončení)

- audio vstup

- přehrávání CD, MP3(listování adresáři, možnost přehrání 1 adresáře, všech za sebou, náhodně, ... , zobrazování ID3 tagů, nebo názvu přehrávaného souhoru

- čelní USB vstup pro klíčenky a podobná ukládací zařízení, nebo někam vyveditelný ze zadu na kablíku se samičkou pro zapuštěnou montáž.

- vyndávací panel určitě, ale pokud by mělo i nějakou krytku, která by vypadala jako záslepka, jakože tam to rádio vůbec není, tak by to bylo super. Z toho vyplývá, že by nemělo po oddělání panelu vyčuhovat.

- nemělo by mít 108 pidičudlíků, na které se musí člověk soustředit místo jízdy.

Něco jako :

JVC KD-G731

http://www.audioves.cz/JVC/JVC-KD-G731_g2163.html

Editováno: , autor: 4irk4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....máš vybráno...tak proč ten román ;) 99% funkcí co jsi vypsal mají rádia i za 3000,- :palec2:

Vybráno, no. Kdybych měl vybráno tak se tady nerozepisuju. Každopádně díky za názor. Ostatní jen nakoukli a nic.

Jestli jak píšeš vyhoví tomu co chci i rádia za 3000,- tím líp.

Z vláken, krerá jsem si pročetl v tom asi děláš, takže by Tvůj názor, či alespoň nasměrování něco jako : U Panasonicu se jukni na ředu xxx u JVC na yyyyy a u SONY zzzzzzz, nebylo úplně od věci. Nebo pokud bych někam mohl zajet, kde je v této kategorii větší výběr a byl tam kvalifikovaný prodavač a ne jen podavač, ..... . Nejlépe na Liberecku (JBC), nebo aspoň v Praze.

Editováno: , autor: 4irk4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...není třeba dávat link na jiný značky.U toho JVC můžeš zůstat...co se týče doporučení prodejce tak klikni na horní odkaz Autohificentrum...máš to v Liberci :palec2:

OK, určitě tam nakouknu. :)

Problém je taky to, že se mi líbí taky Panasonic CQ-C3305N + hands free CY-BT100N a věřím, že by mě taky při prolejzání ostatních webů výrobců zaujalo x dalších. Ach jo. Zkusím ten Liberec, třeba mi to pomůžou rozseknout.

Editováno: , autor: 4irk4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...