Přejít na obsah

DSG, nebo 4x4 ??


Deny.Kr

Doporučené příspěvky

Já si nemůžu pomoct, ale rozhodně 4x4, ale to je můj názor, zvlášť, když ta možnost tady je. Nikdy nevíš, kdy budeš potřebovat nějak zajet nebo co se může přohodit, pak budeš akorát nasranej, že si neprojel.....

taky si říkám.čím dál méně se mi do toho chce jít,asi pořídím tu 2,0tdi elegance 4x4,chipnu to a jsem za vodou.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi jde o to kde a jak jezdíš. já v podmínkách v kterých jezdím bych 99% najetých km s sebou akorát tahal kg navíc...ale je pravda, že potom v tom 1% se ten zadek hodí, jako třeba když jsem se minulej tejden nemoh vyhrabat od chaty, kde jsme s přítelkyní byli

tak já s tím jezdívám s rodinou na hory,na dovolenou,se psem..na chatu,k zákazníkům přes ty jeseníky apod...čili je to pro mě asi výhodnější,nehledě na to,že když se nějaký blbeček chce strapnit v okamžiku,kdy mě vyzve na semaforech k závodu v rozjezdu,nehrabu se na místě,jak blb,ale chytne ASR,připojí zadek a jedu jak z praku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s timhle mam teda uplně jiný zkušenosti, co se týče funkčnosti ASR a haldexu na asfaltu, ale to je asi na jinou debatu.

myslím,že to bude spíše tím,že já najezdím ročně kolem 70000km a 4x4 mám už 4,5 roku(tzn starou OI a novou OII)..a ty máš předohrab..to se nedá moc srovnávat-musíš v tom jezdit,abys mohl soudit..já už asi objektivně posoudit předohrab nedokážu.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem měl do teďka každé auto předokolku. Od té doby co mám Scouta bych už předokolku nechtěl . Já bych šel prostě do 4x4 . Nemusíš s tím jezdit jenom do terénu , oni dnešní silnice jsou dobré pro čtyřkolku , hlavně teď v zimě . Stačí lehce nasněžit a je vystaráno . Nikdy jsem se necítil tak bezpečně jako do těď se Scoutem .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pod tohle se můžů s čistým svědomím podepsat! ;) napadne pár cenťáků, sypač v nedohlednu... čtyřkolky frčííí a předokolky čučíííí! :kol-140:

to je pravda no..faktem je,že mám-li možnost,nemá cenu asi měnit...přemýšlel jsem i nad scoutem,ale asi nakonec o5 sáhnu po klasice-přijde mi luxusnější.. :) ještě je čas,ale každopádně chci interiér ivory,který scout bohužel nenabízí :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je pravda no..faktem je,že mám-li možnost,nemá cenu asi měnit...přemýšlel jsem i nad scoutem,ale asi nakonec o5 sáhnu po klasice-přijde mi luxusnější.. :) ještě je čas,ale každopádně chci interiér ivory,který scout bohužel nenabízí :(

Včem je klasika luxusnější to teda nevím . To je věc názoru . Každý chce něco jiného .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak je pravda, že s haldexem jsem jezdil jenom jeden den a to bylo léto a to mě spíš zklamal než nadchnul. jediná výhoda je možná na sněhu a to ještě musí bejt nějaký extrémní podmínky abych se s předohrabem někam nevyhrabal.

Já mám chatu na horách . Nikdy jsem k chatě s předohrabem nedojel a se Scout paráda .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak je pravda, že s haldexem jsem jezdil jenom jeden den a to bylo léto a to mě spíš zklamal než nadchnul. jediná výhoda je možná na sněhu a to ještě musí bejt nějaký extrémní podmínky abych se s předohrabem někam nevyhrabal.

na to se dá zvyknout,naučit...pravdou je,že když sednu do 105 koňové 1,9 ve 4x4,je to děs,jak je to líné...ovšem ta chipnutá a ve 4x4-chybí tam fakt jen automat..jinak je to skvělé!.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám chatu na horách . Nikdy jsem k chatě s předohrabem nedojel a se Scout paráda .

tj..zkoušej a neboj se toho...myslím,že já už 4x4 mám značně v ruce,nešetřím ji..a zatím vyjela i kopce v metrovém sněhu po stopách traktora a jela,jak po dálnici.. :) viz. ilustrační foto ze španělska(řekl bych velice povedené).. :)

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sedadla by ti předělal určitě Allesio , né.

mám to služební,nemůžu zase až tak blbonout..a za tu cenu-to bych si raději pořídil nové nárazníky,lemy blatníků+17" kola...a měl bych to i bez neprakticky ošklivého madla před spolujezdcem->mít scouta,hned to měním :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tj..zkoušej a neboj se toho...myslím,že já už 4x4 mám značně v ruce,nešetřím ji..a zatím vyjela i kopce v metrovém sněhu po stopách traktora a jela,jak po dálnici.. :) viz. ilustrační foto ze španělska(řekl bych velice povedené).. :)

přidal jsem 2.,kvalitnější foto...věrší se mi sem nevejde.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...