Přejít na obsah

A mám po....


Humanic

Doporučené příspěvky

Ty vole, normalne sem dostal vztek, clovek na to setri jak blbec a pak tohle...

Nevim, jestli to tu nekde neni...mohlo by se zalozit vlakno, kde by se ty ukradeny auta popsaly, nejaky odlisnosti a mozna by se zvysila pravdepodobnost nalezu. Treba v autobazarech, vsichni prece na ty okty koukame, ne? Asi neni velka sance, ale nahoda je blbec.

Editováno: , autor: armos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, tak to je pěkný :-(. Měl jsi ji na ulici nebo někde za zámkem? Hlavně ať tě pojišťovna nezkrouhne moc, to, že by se našla je dost nepravděpodobný. Bohužel

Kdyby se našla v pořádku tak OK ale zničená ....... Navíc by si ji určitě chtěli nechat na PČR jako důkaz. Pojišťovna nedá ani kačku a auto na lampárně. :aggressive::wacko:

Cítím s tebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to ču..ci

Mě před dvěma měsíci vybrali navigaci (naštěstí to mám pojištění)

Přišli ve 3ráno, rozbili sklo, začalo houkat auto před barákem, manželka vstala - šla vypnout alarm (v tom rozespání jsme netušili, že se nám vloupají do auta) otevřela dveře od baráku a jeden zmrd byl ještě v autě, akorát vyndal navigaci a utíkal k hlavní silnici, kde stál druhej s autem a pádili do hajzlu i s mou navigací...

Hned jsem volal benga popsal směr kam jeli a oni říkali že tam hned posílají hlídku. Za dvacet minut mi volali znova z obvodního oddělění jak prý vypadalo to auto že "už" vyjíždějí. To byl druhej šok....

Kdyby policie měla trochu zájem je alespoň chytnout a sazby za tyhle čórky byly alespoň trochu vyšší - vše by bylo lepší...

Pokud je už náhodou chytnou soud jim stejně uloží podmínku tak co. Stojí to za to.

Asi si pořídím zbraň, ale pak půjdu do basy akorát já.......................

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po přečtení mně přešla chuť omlazovat. To fakt nemá cenu kupovat něco novějšího, akorát bych byl nasranej, až by mi to nějaká svině čmajzla. Sice existuje pojištění, ale všechny pojišťovny to jednak ojebávaj a druhak po pár letech placení pojistky jim narveš jedno celý auto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to ču..ci

Mě před dvěma měsíci vybrali navigaci (naštěstí to mám pojištění)

Přišli ve 3ráno, rozbili sklo, začalo houkat auto před barákem, manželka vstala - šla vypnout alarm (v tom rozespání jsme netušili, že se nám vloupají do auta) otevřela dveře od baráku a jeden zmrd byl ještě v autě, akorát vyndal navigaci a utíkal k hlavní silnici, kde stál druhej s autem a pádili do hajzlu i s mou navigací...

Hned jsem volal benga popsal směr kam jeli a oni říkali že tam hned posílají hlídku. Za dvacet minut mi volali znova z obvodního oddělění jak prý vypadalo to auto že "už" vyjíždějí. To byl druhej šok....

Kdyby policie měla trochu zájem je alespoň chytnout a sazby za tyhle čórky byly alespoň trochu vyšší - vše by bylo lepší...

Pokud je už náhodou chytnou soud jim stejně uloží podmínku tak co. Stojí to za to.

Asi si pořídím zbraň, ale pak půjdu do basy akorát já.......................

kolegovi vybrali před asi 2 týdny auto v Brně u obchoďáku. Byl tam s kolegyní na instalaci, jeli něco koupit do nějakých Baucosik a během pár minut vykradená Octa. Ta nová navigace jak jsem je kupoval pro všechny v prdeli, rádio, kufřík, papíry, kupa daňových dokladů, razítko, nářadí(je servisák), klíče(museli jsme u kanclu vyměnit),... A to byl poslední den s tímto autem, neb druhej den nato si vyzvedával u dealera funglovku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to ču..ci

Mě před dvěma měsíci vybrali navigaci (naštěstí to mám pojištění)

Přišli ve 3ráno, rozbili sklo, začalo houkat auto před barákem, manželka vstala - šla vypnout alarm (v tom rozespání jsme netušili, že se nám vloupají do auta) otevřela dveře od baráku a jeden zmrd byl ještě v autě, akorát vyndal navigaci a utíkal k hlavní silnici, kde stál druhej s autem a pádili do hajzlu i s mou navigací...

Hned jsem volal benga popsal směr kam jeli a oni říkali že tam hned posílají hlídku. Za dvacet minut mi volali znova z obvodního oddělění jak prý vypadalo to auto že "už" vyjíždějí. To byl druhej šok....

Kdyby policie měla trochu zájem je alespoň chytnout a sazby za tyhle čórky byly alespoň trochu vyšší - vše by bylo lepší...

Pokud je už náhodou chytnou soud jim stejně uloží podmínku tak co. Stojí to za to.

Asi si pořídím zbraň, ale pak půjdu do basy akorát já.......................

věřím, že to jednou příjde a bude precedens, kdy někdo nějakého zmrda sejme a bude osvobozen. Mělo by to být normální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož zatim furt bydlim v paneláku tak sem to parkoval normálně venku na parkovišti,skoro 2,5 roku mi to vycházelo.

Pojistku jsem měl kompletní,jak na havarii tak na odcizení a platil sem za rok 21000kč i s poviným ručením.Uzavíral sem to přesně tak ňák před rokem a čtvrt takže sem jim toho moc nedal.Doufám že oni budou štědřejší,byla pojištěná na 400 000kč mínus 10% spoluučast.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož zatim furt bydlim v paneláku tak sem to parkoval normálně venku na parkovišti,skoro 2,5 roku mi to vycházelo.

Pojistku jsem měl kompletní,jak na havarii tak na odcizení a platil sem za rok 21000kč i s poviným ručením.Uzavíral sem to přesně tak ňák před rokem a čtvrt takže sem jim toho moc nedal.Doufám že oni budou štědřejší,byla pojištěná na 400 000kč mínus 10% spoluučast.

Nejhorší na tom je to, že když toho zloděje chytijou, škodu nenahradí, pracovat nebude a nechce. Stát má přeplněné věznice, soudci to vědí a tak za tyto činy dají max 2 roky, nebo dokonce jen podmínečný trest. Proto říkám: kdo chce nahradit škodu, a už to NIKDY neudělá, nechť jde do vězení a povinně pracuje, exekučně se mu zabaví veškerý majetek, který pokryje všechny škody. Chce-li však být i nadále recidivista, nepracovat, být pro daňové poplatníky jen přítěží, sejmul bych ho. Každý ať si vybere tu svou možnost.

Stávající právní řád kryje výrazně ZLODĚJE, poškozené si nechává "vychutnat" složitý a byrokratický proces prokazování škod, včetně bezcenných rozsudků bezzubého soudního a právního aparátu v našem banánistánu (jakkoliv je naše země krásná).

Stát prostě spoléhá na to, že to "parcující" občany přestane bavit a unaví je to (byrokratický systém).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Citim s tebou - a mozna jeste horsi vec ze si to tu ti parchanti pekne prohlizi a delaji si typ na vuz.

Doufam ze ne. :kuk:

Jinak se dost nahradnich dilu a corek prodava nekde pak v Polsku na nejake burze :feve:

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...