Přejít na obsah

CIMBU MOTORSPORT


HONZA83

Doporučené příspěvky

No a jakej je rozdil kdyz tam mas svou ale v ni uplne jinej soft ? Stejne kdyz to budes davat do servisu pote co se ti neco po***** s motorem, tak tam budes muset dat originalni SW.

Tak nikdy nevíš, viď - po roce stáří dáš autu chip, skončí záruka výrobce a motor bude nefunkční. pan Cimbu ti vymění ŘJ za pár šupů a motor za 400 papírů v cajku, to je politika.

CHip od CIMBU = FOREWER :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau chlapci,

jak se dívám na ta videa, tak mě to přímo s..., že se mi zrovna podělá zapalovací cívka. Asi už říkal Bimboun, ale popíšu vám to trochu komplexně. Vyjedu z kruháče, kde jsme se měli setkat s Bimbounem a nejdnou z ničeho nic se rozsvítila kontrolka elektroniky motoru a přestalo to jet, cukalo to a nešlo to vůbec plynule. Zastavil jsem a chvíli čekal, jestli se to třeba nezlepší. Za pár minut dorazil výše zmíněný v nadupaném stříbrném kombíku a pokusili jsme se jet dál, nicméně to nešlo. Takže plnej skvělé nálady jsem zůslat stát na silnici a volal jsem Škoda linku (v servisní knížce) aby něco udělali, a protože je na vůz doživotní záruka mobility, přijel pro mě za 30min. slušný servisman ze Škoda Litoměřice a napojil diagnostiku a zjistil závadu na 4. válci (zapalovací cívka), pak mě odtáhl do servisu, kde jsem dostal náhradní Octávku kombi (TDI,66kw,05) a upaloval jsem domu. Toť vše zdarma v rámci doživotní záruky. Jen naftu a cívku budu muset zaplatit, ale to snad přežiju. ;)

Takže toto je má výmluva, proč jsem nedorazil. Ikdyž jsem tolik chtěl, domluvil jsem se s Bimbounem, bydlí kousek ode mě, že za ním buď dnes nebo zítra dorazím a vyzkouším se s ním sÓlo. Bez kamer. Možná pár obr.

Jinak gratuluju ke srazu, ikdyž moc lidí nedorazilo nato, že jich mělo přijet více viz. předchozí příspěvky. Také Bimbounovi, ikdyž mi to bylo jasné, že tam všechny rozválcuje. Proto asi nepřijel žádný Sportmotor, protože by se ukázalo, že by dostal na pr... . :p

Doufám, že tu cívku dnes vymění a budu zase pojízdný :)

Mějte se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čau chlapci,

jak se dívám na ta videa, tak mě to přímo s..., že se mi zrovna podělá zapalovací cívka. Asi už říkal Bimboun, ale popíšu vám to trochu komplexně. Vyjedu z kruháče, kde jsme se měli setkat s Bimbounem a nejdnou z ničeho nic se rozsvítila kontrolka elektroniky motoru a přestalo to jet, cukalo to a nešlo to vůbec plynule. Zastavil jsem a chvíli čekal, jestli se to třeba nezlepší. Za pár minut dorazil výše zmíněný v nadupaném stříbrném kombíku a pokusili jsme se jet dál, nicméně to nešlo. Takže plnej skvělé nálady jsem zůslat stát na silnici a volal jsem Škoda linku (v servisní knížce) aby něco udělali, a protože je na vůz doživotní záruka mobility, přijel pro mě za 30min. slušný servisman ze Škoda Litoměřice a napojil diagnostiku a zjistil závadu na 4. válci (zapalovací cívka), pak mě odtáhl do servisu, kde jsem dostal náhradní Octávku kombi (TDI,66kw,05) a upaloval jsem domu. Toť vše zdarma v rámci doživotní záruky. Jen naftu a cívku budu muset zaplatit, ale to snad přežiju. ;)

Takže toto je má výmluva, proč jsem nedorazil. Ikdyž jsem tolik chtěl, domluvil jsem se s Bimbounem, bydlí kousek ode mě, že za ním buď dnes nebo zítra dorazím a vyzkouším se s ním sÓlo. Bez kamer. Možná pár obr.

Jinak gratuluju ke srazu, ikdyž moc lidí nedorazilo nato, že jich mělo přijet více viz. předchozí příspěvky. Také Bimbounovi, ikdyž mi to bylo jasné, že tam všechny rozválcuje. Proto asi nepřijel žádný Sportmotor, protože by se ukázalo, že by dostal na pr... . :p

Doufám, že tu cívku dnes vymění a budu zase pojízdný :)

Mějte se

Jojo tak tomu se rika smula, ale aspon, ze to nebyla nejaka hrozna zavada. Kazdopadne ja sem pro, abychom neco podobneho zase zopakli a rad poznam nekoho noveho. Vsak na jare az bude tepleji se nas snad sejde vic a treba i nejakej sportmotor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarr, mám dobré zprávy, cívka je vyměněna a už je vše zase OK. škoda jen, že si to vybralo zrovna den, když jsem jel do Mimoně, no tak příště. Jinak auto teď startuje mnohem lépe, rychleji (stačí cvrnknout, předtím jsem musel držet klíč v zapalování asi 1,5 vteřiny, teď okamžitě) :palec2: asi už byla načatá a výměna ji čekala. Na druhou stranu zase dobře, že odešla teď, než příští týden, kdy pojedu do Cimbu.

Bimboun: jsem OK, mohl bych se tedy zítra během dopo u tebe stavit na pokec a na menší testík na D8? na té silnici u Litoměřic jsme moc nepoklábosili :angry:, kdyžtak zítra brnknu nebo napiš na fórum jestli se můžu na chvíli stavit,

měj se

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JasteR: a co ty? jak jsi stačil těm nadupaným O1 RS? :)

doufám, že aspoň nastejno... :D

Se seriovou ORS..no na pruznost na 2,3ku sem mel trochu navrch, pak asi tak nasteno, ale ve vysokych rychlostech je benzin rychlejsi, ...az budu mit konecne IC a budu moc dat na turbo vetsi tlak a udelat chip poradne na brzde, tak to bude zase o jinym....

Cimbu RS vyhrala na plne care..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj je to skoda ze neprijel nekdo s ORS II a nekdo se SportMotorem.... no neni konec sveta :) muzem se to dohodnout na jindy, ale chtelo by to aby opravdu prijelo vice RSek.....

To kazdopadne, neco zas domluvime idealne opravdu serie + sportmotor + cimbu + nejaky pekny tdicko jako mas Ty !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...