Přejít na obsah

CIMBU MOTORSPORT


HONZA83

Doporučené příspěvky

No nevim no, chtelo by to zmerit na realne brzde. Moc se mi tomu nechce verit. Ale na video se samo tesime ;)

až bude cesta do Phy, tak asi tam v Jarově? nebo je tu někde poblíž jiná brzda?

nemáte někdo toto již změřeno? zajímá mi to jentak pro porovnání

Editováno: , autor: HONZA83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

až bude cesta do Phy, tak asi tam v Jarově? nebo je tu někde poblíž jiná brzda?

nemáte někdo toto již změřeno? zajímá mi to jentak pro porovnání

Tusim, ze pro Tebe to bude asi nejbliz do Děčína :

Švandrag Děčín

- brzda Moto COM test - dynamické měření

- velmi ochotná obsluha

- doporučuji

- telefon 602/192866 (JirkaŠ)

- adresa: Vítězství 127, Děčín-Křešice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tusim, ze pro Tebe to bude asi nejbliz do Děčína :

Švandrag Děčín

- brzda Moto COM test - dynamické měření

- velmi ochotná obsluha

- doporučuji

- telefon 602/192866 (JirkaŠ)

- adresa: Vítězství 127, Děčín-Křešice

dík, a cena? baj voko?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nevim todle je co sem nasel na webu nekde.

jj, volal jsem tam a mají opravdu solidní jednání, to bude zase účet za phone, diskutovali jsme 32min.. :feve:, ale k tématu, popsal jsem mu mou situaci a potvrdil mi, že tomu měření přes vagcom se dá věřit (jen neukazuje plynule a neustále jako v.brzda, nýbrž snímá každé asi 3 vteřiny, takže je tam vždy malá nepřesnot) nicméně je docela rád, že jsem se mu ozval a i pro jeho informaci si chce tyto hodnoty přeměřit na jeho válcové brzdě, která má odchylku max +-3%, takže až bude mít volnou brzdu (má tam nějaká závodní vozítka), tak přijdu na řadu a uděláme porovnávací test - maxitest :)

taky se těšim co to ukáže, aby pořád někdo neřikal, že se hodnotám z vagcomu a od Cimbu nedá věřit :p , osobně jsem optimista, takže uvidíme, a až bude proměřeno, tak samozřejmě dám vědět a možná jsem pošlu i výslednou listinu :kol-138:

Editováno: , autor: HONZA83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

až bude cesta do Phy, tak asi tam v Jarově? nebo je tu někde poblíž jiná brzda?

nemáte někdo toto již změřeno? zajímá mi to jentak pro porovnání

Na Jarov ted slisim spis stiznosti pry nemaji dostatecne chlazeni, doporucuju radsi Srba v praglu ...nebo SvanDrag Decin tam meeri DP a nekdy jezdi i na HSM nebo do mimone a ta meri perfektne tu bych doporucil....sam se na HSM pred rokem meril svoji octavku...

..cena ted se zdrazilo na DPforu je 1500,- ale to je tak normal .... az budu mit IC tak budu s Reeshou ladit SW primo na brzde prave v Decine...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Jarov ted slisim spis stiznosti pry nemaji dostatecne chlazeni, doporucuju radsi Srba v praglu ...nebo SvanDrag Decin tam meeri DP a nekde jezdi i na HSM nebo do mimone a ta meri perfektne tu bych doporucil....sam se na HSM pred rokem meril svoji octavku...

..cena ted se zdrazilo na DPforu je 1500,- ale to je tak normal .... az budu mit IC tak budu s reeshou ladis SW primo na brzde prave v Decine...

ano, do Děčína jsem právě volal a i tam zajedu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, do Děčína jsem právě volal a i tam zajedu ;)

To bude idealni volba je to hodne presna brzda, a ty kluci sou taky ok,

..tady pro ilustraci kdyz sem mel jeste 153PS, 364Nm. (150PS+ od3200 - 4500ot.) mereno na tehle brzde na podzim 06

..nebo tady taky z tehle brzdy, ale to uz je jina liga ;)

post-1286-1199809703_thumb.jpg

post-1286-1199809989_thumb.jpg

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude idealni volba je to hodne presna brzda, a ty kluci sou taky ok,

..tady pro ilustraci kdyz sem mel jeste 153PS, 364Nm. (150PS+ od3200 - 4500ot.) mereno na tehle brzde na podzim 06

hmm, pěkný pěkný, a ten referenční výkon a krouťák tzn. sériový?

už se tam na tu brzdu celej třesu :) hlavně aby to nedopadlo blbě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm, pěkný pěkný, a ten referenční výkon a krouťák tzn. sériový?

už se tam na tu brzdu celej třesu :) hlavně aby to nedopadlo blbě

Počkej do půlky února,budu mít možnost měření v Praze,klidně i případné doladění na brzdě a cena bude nejspíš do těch 1000Kč..ale spíš pod :palec2:

Počkej,vyplatí se to..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej do půlky února,budu mít možnost měření v Praze,klidně i případné doladění na brzdě a cena bude nejspíš do těch 1000Kč..ale spíš pod :palec2:

Počkej,vyplatí se to..

myslíš? jsem už nějakej :prc:

a jak to myslíš s tím dolaďováním, to ještě jde upravovat?

Editováno: , autor: HONZA83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak sem obcas zajdu a pozoruju vase srazy a poznatky z chipu od Cimbu. Pokud by se dalo naplanovat neco na jaro na Mimon, tak bych se zkusil dostavit. Jsem z C.Krumlova, takze docela dalka, ale co bych neudelal pro srovnani a pokec!! :p

Pribyl by dalsi segment motoru 2.0 TDI 125kw. ;) Mam takove chvilky kdy me prepadne touha taky jit do chipu od Cimbu, trosku to rozebirame na forum. Ale zatim nikdo nevime co si mame myslet od slibovanych (namerenych) hodnot od p. Jandy. TADY Co na to rikate? Ja myslim ze je to nerealny, vzhledem k zivotnosti motoru. Chtel bych se s nim zkusit domluvit a zajet k nemu na zkousku, pripadne obsolvovat nejaka mereni at vime na cem jsme! :)

Jeste by me zajimalo, jak je dlouha draha na tom letisti? Da se tam vyzkouset maximalka? Zatim jsem nemel ani poradne moznost zkusit co z toho vytahnu, protoze v jiznich cechach skoro vubec zadne dalnice nejsou a kdyz uz se najde nejaky ten maly usek, tak je to do kopce. Zatim jsem zkousel jen letiste v Tchorovich u Blatne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si to mohl napsat rovnou sem ne ? ostatni by to treba taky zajimalo...

viz příspěvek od TDiFUN...

Jakmile budu vědět víc,tak dám vědět případnejm zájemcům..

Měření by probíhalo v Praze od půlky února,cenu za jedno změření ještě kamarád neupřesnil,ale bude se pohybovat do 1000Kč co mi zatím říkal..

Toť zatím vše,co je známo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bimboun, Jakub-škodík: jestli bude o víkendu sucho, tak navrhuji sraz v neděli někdy, třeba zase u Lidlu? Zkusil bych to s Bimbounem jako minule. :palec2: A pak se domluvíme co a kde dál.

Ahoj,

tak ja proti nejsem, kdyz bude sucho. Akorat ted chodim s ortezou (mensi uraz), tak jsem rad, ze vubec nekam doridim, ale do vikendu se to snad vstreba :) ...abych mohl poradne slapat na pedaly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...