Přejít na obsah

CIMBU MOTORSPORT


HONZA83

Doporučené příspěvky

Jj presne..Napadl me i Milouss..ten ma to same.. 1,8T 4x4 Sportmotor.. ;)

Milouss nema to same :) ... ten ma 1,8T 4X4 Sportmotor, ale "jen" 140kw :palec2: (odmerenej kroutak 270nm), ale to to jeste nebylo "vyladeny" :)

Dle pana Dymovskeho by se bal dat do ARXovyho motoru chip na 150, ale pry kdybych to chtel jako na vlastni vyzadani, tak to tam da. Mel obavy hlavne kvuli nahonu na zadek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim, že ten jeden den co najezdíš se s tim nic nestane, jestli už teda nejsi na hranici s KM, ale benzíny se dělaj u 180 000 km, to je max hranice, ;)

No jo jenže ja už jsem mu to tam odvez a tak nechci zbytečně prudit. Jsem rád že ho mám a že za nim mohu kdykoliv přijít. No uvidíme co se dá dělat. Octavku mam teprve měsíc a tak to dávám teprve do pořádku. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo jenže ja už jsem mu to tam odvez a tak nechci zbytečně prudit. Jsem rád že ho mám a že za nim mohu kdykoliv přijít. No uvidíme co se dá dělat. Octavku mam teprve měsíc a tak to dávám teprve do pořádku. ;)

OK, v poho, srazů ještě bude.. ;)

a navíc jestli ji máš jen měsíc, tak nikdy nevíš, nech to raději vyměnit

Editováno: , autor: HONZA83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včera nechal nachipovat u Sportmotoru mojí 1,8T 4x4 combi a tak trochu poreferuji. Dlouho jsem se rozmýšlel zda CIMBU nebo SPORTMOTOR reference na oba velmi dobré a tak rozhodla cena. CIMBU 1,8T do roku 1999 za 11 tis. a SPORTMOTOR 1,8T do roku 2005 za 10 tis. Mám rok výroby 2002. Co se týče jednání u Sportmotoru, tak nemám ani jednu připomínku, vstřícní, příjemní, uměj poradit a hlavně si na nic nehrajou. Při předání auta provedena celková diagnostika motoru po nachipování to samé. Při placení dodány papíry na záruku a informace na co se záruka vstahuje a na co ne. Další info o prpblematice měnění oleju ap. A nyní příjde to pravé ořechové, po předchozím svezení v chiplém 1,8T RS známého jsem čekal velké zlepšení, ale to co přišlo bylo něco neskutečného až brutálního. Neměl jsem skutečně odvahu na kousku mezi Zlíčínem a sjezdem na Baranďák vše vyskoušet úplně do maxima, o vypnutí ESP jsem přestal uvažovat hned po prvním silnějším sešlápnutí plynu. Dnes jde auto na výměnu brzd (kotouče a desky) se starými se bojim bojim. Pokud máte někdo dotazy, ptejte se. Jo a jinak je to verze 150 kW/5500 ot./min a 310 N.m/3000 ot./min.

U nas ma jeden Liftback 1,8T 4x4 ted sem znej vytahl, ze pry Sportmotor na 150Kw sice nameril na brzde 146Kw, ale to neni podstatne, je jasny ze ctyrkolka bude no rozjezd uplne jiny kafe nez predohrab....

Pokud dorazis tak by me zajimalo jestli tam bude Movesko s 4x4 TDi GIV kdo vyhraje, sazim na TDi lol

PS: Pocasi hlasej polojasno moznost deste, ale kdovi jak to bude ...dneska sem jel az od Klasterce n./O. a melo prset a celou cestu ani kapka..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vcera melo tady celej den bejt prehanky a nepadla ani kapka, dneska zatim uplne to same. Je zatazeno, ale ani kapicka jak hlasili. Takze nevim :(

bude OK, potvrďme to tedy :palec2:

a ještě by bylo dobré, kdyby se našla dobrá duše z Mimoně a v neděli ráno písla, že je tam sucho ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...