Přejít na obsah

Rozebrání klíčku


Doli

Doporučené příspěvky

OT: tys sloupnul škoda znáček? :)

jinak mam pocit, že v manuálu k autu je popsano kam máš loupnout, ale třeba se najde někdo, kdo už to dělal.

Znacek jsem pracne sundaval, protoze mi kdysi klicek spadnul a znak byl promacklej. Mam dva novy. Kdyz uz je vyndanej, tak jsem si rikal ze vymenim i baterku. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě přestal fungovat ovladač asi po pěti měsících u nového auta, tak jsem to jel reklamovat. Technik měl baterii vyměněnou za pár vteřin, ani jsem neviděl jak to udělal a pak po mě chtěl ať mu ji zaplatím. Začal mi tvrdit že na baterie se záruka nevztahuje a podobné nesmysly. Tak jsem bouchnul dveřmi a odjel, i když jsem si neodpusti pár méně slušných slov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ze strany v prolisu na kovovou část klíče jsem lehce zapáčil malým šroubováčkem mezi oběma polovinama klíče,zbytek jsem dolouskl rukama. část s tlačítky a baterií jsem rozcvaknul pouhou rukou. (foceno na novém klíči,který ještě nebyl zacvaknut k sobě) ale zkoušel jsem to na svém starém a jde to docela snadno,jen se nebát.

Black

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě přestal fungovat ovladač asi po pěti měsících u nového auta, tak jsem to jel reklamovat. Technik měl baterii vyměněnou za pár vteřin, ani jsem neviděl jak to udělal a pak po mě chtěl ať mu ji zaplatím. Začal mi tvrdit že na baterie se záruka nevztahuje a podobné nesmysly. Tak jsem bouchnul dveřmi a odjel, i když jsem si neodpusti pár méně slušných slov.

a cos čekal? ten technik měl naprostou pravdu. jestli ses tam nějak rozčiloval, tak jsi ze sebe udělal celkem zbytečně vola...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a cos čekal? ten technik měl naprostou pravdu. jestli ses tam nějak rozčiloval, tak jsi ze sebe udělal celkem zbytečně vola...

Vždyť to je úplně normální ,že baterie a žárovky se nedají reklamovat. I u mobilu máš záruku na baterii pouze 6 měsíců. To je stejné když ti praskne žárovka nebo pojistka , taky jí vždycky zaplatíš a nezáleží na tom jestli máš auto v záruce nebo né.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...