Přejít na obsah

Jak na ostřiky světel?


lukash

Doporučené příspěvky

Jedna taková zajímavost. Na co tam ty ostřiky dáváte?? Všichni kdo je tam mají je dávají pryč, protože to ničí světla? Jakmile trochu klesne venkovní teplota ( nejhorší je to v zimě ) paraboly světel se dost zahřejí. Jakmile pak na to dopadne voda která je studená dochazí k postupnému vytváření pavouka na skle až praskne uplně. On by ze začátku tak nevadil jenže zhoršuje a láme pak špatně sdětlo. Navíc to pak praskne úplně. Ví to i ve škodovce. Máti to na své služební octavii řešila již 3 nakonec si nechala je odpojit. A má klid. Když už to chcete používat doporučuji tak jak jsem to udělal já jak klesnou trochu teploty vytáhnout pojistku a nechat to přes zimu bez ostřiku. Ikdyž vím že by s to i mě na zimu hodio a le za výměnu parabol to nestojí. .Jinak když jsou rozsvícené a podíváš je to krásně vidět mluvím i z vlastní zkušenosti, protože už mám trochu nakřápané. Je to jak rozsipaný čaj z vnitřní strrany paraboly. Tak se mějte. čau

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to je za blbost dost zahřejí v zimě, to by se asi víc zahřáli v létě

nevím o nikom kdo by je dal pryč z tohodle důvodu, leda kvůli spotřebě vody

najel jsem s ostřikama světel mraky km a svítil jsem přes den i když to nebylo dáno vyhláškou a žádnej problém

jinak Lukašu ten nákres s rozměry děr mi dával kláca a má to ve svý koktě http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...50&start=50 ale je to samé jako o pár příspěvků výše

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna taková zajímavost. Na co tam ty ostřiky dáváte?? Všichni kdo je tam mají je dávají pryč, protože to ničí světla? Jakmile trochu klesne venkovní teplota ( nejhorší je to v zimě ) paraboly světel se dost zahřejí. Jakmile pak na to dopadne voda která je studená dochazí k postupnému vytváření pavouka na skle až praskne uplně. On by ze začátku tak nevadil jenže zhoršuje a láme pak špatně sdětlo. Navíc to pak praskne úplně. Ví to i ve škodovce. Máti to na své služební octavii řešila již 3 nakonec si nechala je odpojit. A má klid. Když už to chcete používat doporučuji tak jak jsem to udělal já jak klesnou trochu teploty vytáhnout pojistku a nechat to přes zimu bez ostřiku. Ikdyž vím že by s to i mě na zimu hodio a le za výměnu parabol to nestojí. .Jinak když jsou rozsvícené a podíváš je to krásně vidět mluvím i z vlastní zkušenosti, protože už mám trochu nakřápané. Je to jak rozsipaný čaj z vnitřní strrany paraboly. Tak se mějte. čau

popiras zakladni zakony fyziky lol

a kdovi kdo ti zorsipany caj do svetla nasypal :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tak jak rikas...

Jen tak mimo - neni tu nekde navod na predelavku tech klasickych ostriku na "zajizdeci" jako jsou na Fabii ?

Mam tucha ze to tu nekdo delal :)

Mluvili jsme o tom s kadlecem, ale nakonec jsme oba uznali, že by to bylo brutální řezání do výstuhy - což se ani jednomu z nás nechtělo. Je to jak říkáš, někdo to tak zkoušel udělat. Pokud někdo víte, tak hoďte odkaz :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna taková zajímavost. Na co tam ty ostřiky dáváte?? Všichni kdo je tam mají je dávají pryč, protože to ničí světla? Jakmile trochu klesne venkovní teplota ( nejhorší je to v zimě ) paraboly světel se dost zahřejí. Jakmile pak na to dopadne voda která je studená dochazí k postupnému vytváření pavouka na skle až praskne uplně. On by ze začátku tak nevadil jenže zhoršuje a láme pak špatně sdětlo. Navíc to pak praskne úplně. Ví to i ve škodovce. Máti to na své služební octavii řešila již 3 nakonec si nechala je odpojit. A má klid. Když už to chcete používat doporučuji tak jak jsem to udělal já jak klesnou trochu teploty vytáhnout pojistku a nechat to přes zimu bez ostřiku. Ikdyž vím že by s to i mě na zimu hodio a le za výměnu parabol to nestojí. .Jinak když jsou rozsvícené a podíváš je to krásně vidět mluvím i z vlastní zkušenosti, protože už mám trochu nakřápané. Je to jak rozsipaný čaj z vnitřní strrany paraboly. Tak se mějte. čau

tak většinou kdo řeší dodělání ostřiku jsou ti, kteři namontovali xenony....a svuj důvod to má v tom, že světlo z xenonu je "studené" a parabolu nezahřívá tak jako klasický halogen, což je v zimním období problém a jistě kdo hodně jezdí to zažil, že při sněžení, mrazech apod se dělalí před čočkou "zmrazky" a účinnost osvitu jde rapidně dolů.... což je jeden z důvodu, proč jsou ostřiky origo u xenonů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...