Přejít na obsah

Palubní počítač - dodělání


dj.tom

Doporučené příspěvky

Ahoj nezkoušel jste už někdy někdo dodělávat palubní počítač ? mám ještě palubku co má jen počítadlo a hodiny, tu bych chtěl prohodit bud za palubku co už má aspon počítač + k tomu páčku atd, a nebo lépe přístrojovku už nejnovější (+ komfortku aby to ukazovalo už i otevřený dveře atd. Vím že to bude dlouhý boj ale potřebuji někde začít. Problém je že nemám dílenský příručky. Nemáte prosím tedy někdo dílenské příručky co by obsahovaly tyto systémy ? : Přístrojová deska, palubní počítač, komfortka.

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj nezkoušel jste už někdy někdo dodělávat palubní počítač ? mám ještě palubku co má jen počítadlo a hodiny, tu bych chtěl prohodit bud za palubku co už má aspon počítač + k tomu páčku atd, a nebo lépe přístrojovku už nejnovější (+ komfortku aby to ukazovalo už i otevřený dveře atd. Vím že to bude dlouhý boj ale potřebuji někde začít. Problém je že nemám dílenský příručky. Nemáte prosím tedy někdo dílenské příručky co by obsahovaly tyto systémy ? : Přístrojová deska, palubní počítač, komfortka.

Díky moc

Já dodělával. Potřeba je : varianta 1 - starý budíky s PP, páčka stěračů s PP, čidlo teploty, kabeláž, musí se nakalibrovat přes Vag hodnoty, imobizér

varianta 2- nové budíky s PP 3gen už bych šel do maxíku, konfortka, nové zámky dveří, pokud jsou okna tak nové mozky stahovaček, páčka s PP, čidlo teploty, nové konektory na bagy možná i čidlo, kabeláž, kalibrace+ imobizér. Já mej variantu, že dodělal jen páčku , čidlo, budíky, kabeláž = 2100Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...