Přejít na obsah

POMOC S VÝBĚREM ALU


EMAN VRS

Doporučené příspěvky

máš na to nějaké důkazy?

jako admin toto téma budu muset přesunout do Lampárny

Jasný dělej jak chceš. Záleží co považuješ za důkazy.

Toto téma by mělo být varováním pro všechny členy, nikoliv pomstou pro firmu MZB.

Hlavně mě prosím nesuď za to, že chci varovat solidní lidi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný dělej jak chceš. Záleží co považuješ za důkazy.

Toto téma by mělo být varováním pro všechny členy, nikoliv pomstou pro firmu MZB.

Hlavně mě prosím nesuď za to, že chci varovat solidní lidi.

soudit nebudu,

jen jsem to přesunul do sekce kam chodí asi nejvíc lidí

co dělá fy. MZB špatně??? (jednání, reklamace, dodací podmínky, kvalita zboží,... ???)

Editováno: , autor: Fíla
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Idealni pro vsechny asi bude napsat co se presne a konkretne stalo, nez to jen takhle napsat jak si to napsal.

O.K. Objednáš si kola která jsou skladem a v akci. To znamená, že by je daný prodejce měl mít.

Voláš, slušně se zeptáš, kdy je schopen ty kola dodat. Poprvé mi bylo řečeno že do týdne..resp. v pondělí mi řekl do pátku.

Ve čtvrtek volám kdy ty kola pošle....ano zítra je budu posílat....... V pátek volám jestli je poslal...at mi dá číslo balíku.

Ano právě je dávám do pošty resp. PPL a posilam. O.k. a číslo balíku by nebylo? no ono to přijde blablabla..

Čekám mezi svátkama....

Volám bryndovi....řeknu mu číslo objednávky...ano kola jsem poslal.. .ŠÍLENĚ AROGANTNÍ JEDNÁNÍ...

Zjišťuju, obvolávám PPLky ale ty už od bryndy neevidují žádný balík od dubna.

I když mu zavolám dnes, bude mi lhát...a tichým hlasem říkat, že mi ty kola odeslal přímo to řekne tonem "ANO TY DEBILE VSAK UZ JE U NAS NEMAME, JA TI JE POSLAL TY MAGORE"

Ale ten clovek mi lze a ja nechapu jak muze byt nekdo takovy uspesny v podnikani.

Žádné kola nemá a ani mít nebude, všechno tahá z německa a falešně slibuje.

JSEM TAK ROZČILENÝ........ :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč bych ji rušil, když mi stejně nic nepošle?

No ono to neni jisty. Pise ze je ma skladem cimz muze nalakat spoustu lidi s vidinou ze kola budou co nevidet doma. Pocita s tim, ze kdyz uz si nekdo vybral, tak uz si i pocka, takze to v klidku nekde objedna buh vi odkud. Treba mu pak akorat zustanou lezet na sklade a bude si s nima moct ... vis co ;) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono to neni jisty. Pise ze je ma skladem cimz muze nalakat spoustu lidi s vidinou ze kola budou co nevidet doma. Pocita s tim, ze kdyz uz si nekdo vybral, tak uz si i pocka, takze to v klidku nekde objedna buh vi odkud. Treba mu pak akorat zustanou lezet na sklade a bude si s nima moct ... vis co ;) ?

Vím a souhlasím s tebou.

Pokud je to fér člověk tak by mi řekl nemám je, ale za 14dní můžou být chcete je? A zákazník buďto řekne ano či ne...

Ale nebudu lhát a vymýšlet si že jsem už něco poslal...ja na to vybiram penize, cekam jak magor....fakt.... Happy new year :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chapu tvou nastvanost, vztek a v tuto chvili i bezmoci se to da nazvat. Rikam Ti jednu vec a nejsem a nebudu sam - VYKASLI SE NA CELOU TU BRYNDU... Radeji si pritlac nejakou stovecku na kus a kup je od nekoho serioznejsiho, pokud se ti jednani nelibi, mas dnes velikou moznost vyberu kdekoli jinde... Happy new year a at te nenapadne v pripade ze by to nejednou prislo to prevzit :D

Hodne zdaru u dalsich obchodniku, bohuzel je to cim dal castejsi jednani techto """"obchodniku""""

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele... ale musim se pridat se stiznosti na WWW.ALU-PNEU.CZ

A neberte to jakoukoliv pomstu nebo tak, proste Vas chceme jen varovat...

Objednal jsem si tam cca v pulce listopadu gumy (Dunlop 3D), protoze tam meli fakt dobrou cenu. Jeste jsem mu zavolal, kdy ze budou k dodani, ze si pro ne klidne do Kladna dojedu, ze je chci mit co nejdriv (taky uz byla zima, ze...). Slibil, ze do konce tejdne, ze si pro ne mam v patek prijet. Radsi jsem tam zavolal, nez jsem jel a samo nic, ze v sobotu, pak ze v utery, pak ze se jim rozbilo auto, ze do konce dalsiho tejdne, pak zase nic...

Nikdy se sam neomluvil nebo me nekontaktoval - vzdycky jsem mu volal ja, protoze standartne neplnil co slibil. Nakonec se ozval asi po 10 dnech mailem - reakce na moji objednavku, ze objednane gumy uz nebudou. Po X dnech cekani...!!!

Tak jsem si je objednal od Autokseftu (sice asi o stovku drazsï, ale...), dodani do 48 hodin, zadarmo, perfektni komunikace se zakaznikem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi dej presne co bys rad ... velikost roztec atp a hlavne do jake ceny ;)

NOoo takže mam černou fabii RS MR 2006 (to abys vedel jak to bude ladit k zadnim svetlum :p ) co se rozteci tyce tak fabie ma 5x100, velikost kol chci 8x17...zkusim sem neco hodit co se mi zhruba libi.... cena za 1kus kola = 5tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chapu tvou nastvanost, vztek a v tuto chvili i bezmoci se to da nazvat. Rikam Ti jednu vec a nejsem a nebudu sam - VYKASLI SE NA CELOU TU BRYNDU... Radeji si pritlac nejakou stovecku na kus a kup je od nekoho serioznejsiho, pokud se ti jednani nelibi, mas dnes velikou moznost vyberu kdekoli jinde... Happy new year a at te nenapadne v pripade ze by to nejednou prislo to prevzit :D

Hodne zdaru u dalsich obchodniku, bohuzel je to cim dal castejsi jednani techto """"obchodniku""""

Problém je v tom, že ty kola už nikde nejsou a BRYNDA mi je sliboval a kam se dostal? DO BRYNDY..... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bral bych ty černé AEZ ty uplně v pravo mám taky taky styl a je to paráda lol lolno jinak si měl smůlu na špatnou firmu teď každý ví že nemá nic u nich kupovat ja kupoval kola na elektrony.cz a byly skladem a na druhý den doma :palec2: tak se koukni tam dobré jednání a rychle dodání :)

Editováno: , autor: Motaaa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bral bych ty černé AEZ ty uplně v pravo mám taky taky styl a je to paráda lol lolno jinak si měl smůlu na špatnou firmu teď každý ví že nemá nic u nich kupovat ja kupoval kola na elektrony.cz a byly skladem a na druhý den doma :palec2: tak se koukni tam dobré jednání a rychle dodání :)

Elektrony.cz vypadají moc dobře a samá chvála na ně.

Jenže jsem přebral....nevím co..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...