Přejít na obsah

Zasouvání kliče u starších tipů OC


Robbe

Doporučené příspěvky

Ahoj, dneska mi dal znamej brouka do hlavy, tvrdil, že prý jde udělat i u starších vozu mj. 1.6. 55kw 98 startovací klíč na zavírání, nyní to mají nové modeli.Nevíte o tom něco!?

A zjiného soudku,mám problém se sedlíma dveřma,nejdou už ani vycentrovat tím doladovacím šroubem na pantech :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nějak jsem to nenašel ,k typu vozu 1,6 55kw 98, ve foru jsou nové typy vozů

Já tomu moc nerozumim, ale zkusim to. Můžeš si koupit ten klíč, ale nepůjde ti žádné tlačítko. Na to aby ti šlo se musí vyměnit komfortka-budíky-zámky(myslim)

http://forum.skodahome.cz/index.php?act=Se...F8ed%ECl%E1n%ED

Někde to tu URČITĚ je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tomu moc nerozumim, ale zkusim to. Můžeš si koupit ten klíč, ale nepůjde ti žádné tlačítko. Na to aby ti šlo se musí vyměnit komfortka-budíky-zámky(myslim)

http://forum.skodahome.cz/index.php?act=Se...F8ed%ECl%E1n%ED

Někde to tu URČITĚ je.

To by ani vedilo,dalový mam steně zvlášt,zkusím se zeptat ve škodovce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc, fakt dobrý tip !!

Provozuju to v autě asi 3 měsíce a zatím bez problému snad jenom na jednom klíči jsem musel měnit baterku jinak je to OK, jen mě trošinku vadí zpracování, po tý době používání se objevuje vůle v uchycení vložky, zpracování by mohlo být lepší, ale jinak dobrej způsob na obstarání funkčních vysřelováků

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...