Přejít na obsah

svieti kontrolka poruchy motora - pricina v zaoxidovanych kabloch od palubky


Gembler

Doporučené příspěvky

prestalo mi fungovat servo, niekedy slo niekedy nie... pozrel som kable a boli uplne rozleptane 1686008,03112007010.jpg1686062,03112007011.jpg tak som take najhorsie kable povimienal a potom asi zhruba mesiac klud vsetko slo ako ma az zrazu mi zacala svietit kontrolka lambda sondy/poruchy motora - kontrolka svieti stale, neblika nepipa po nastartovani svieti... 1686132,post-10-1133887473.jpg TAK BY SOM SA CHCEL OPYTAT CI NAHODOU NEVIETE KTORY Z TYCH KABLIKOV V TOM ZVAZKU ZAOXIDOVANYCH IDE K TEJ KONTROLKE ABY SOM SA MOHOL POZRIET CI TEN KABLIK NIE JE PRERUSENY ALEBO ZAOXIDOVANY?! dakujem vsetkym

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej cely ale davat do toho 40 000Sk by bola debilina prvej triedy... ja som najviac postihnute kable precvakal a prepajkoval tam dobre... vsetko fungovalo az na to ze mi teraz svieti kontrolka motoru a mna zaujima ze ktory kablik z toho zvazku ide ku kontrolke poruchy motora?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani jeden kábel z nich nevedie k tej kontrolke, kontrolka sa rozsvieti na základe informácie poslanej od RJ motoru.

Najlepšie by bolo aby si išiel na VAG a prekontroloval chyby v RJ motoru aj v budíkoch aby si si bol na isto. Je dosť možné že máš vadný spínač brzdových svetiel napríklad.

Každopádne myslím že téma zaoberajúce sa týmto tu už je a je vyvesené takže onedlho zamknem a presuniem tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...