Přejít na obsah

QH platnicky a original kotuce


Host vladoc

Doporučené příspěvky

Ahojte nemate nahodou niekto skusenost s QH platnickami, servisak mi ich tam dal, ale ked pozeram na tie prispevky o brzdach tak nemam dobry pocit.Na predchadzjucej O1 1.6 55 kw som mal bendix aj platnicky aj kotuce a zvlnili sa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte nemate nahodou niekto skusenost s QH platnickami, servisak mi ich tam dal, ale ked pozeram na tie prispevky o brzdach tak nemam dobry pocit.Na predchadzjucej O1 1.6 55 kw som mal bendix aj platnicky aj kotuce a zvlnili sa.

Aká cena, taká kvalita. Asi by som zvolil inú značku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do všech aut, co jsem měl, jsem vždy kupoval origo brzdy a nikdy jsem neměl problém. Když byly kotouče zaběhlé a destičky na výměnu, tak jsem kotouče přerovnal na soustruhu a dal nové destičky- originál. Také záleží na způsobu zacházení ;) někomu brzdy vydrží 80t, někomu 30t :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do všech aut, co jsem měl, jsem vždy kupoval origo brzdy a nikdy jsem neměl problém. Když byly kotouče zaběhlé a destičky na výměnu, tak jsem kotouče přerovnal na soustruhu a dal nové destičky- originál. Také záleží na způsobu zacházení ;) někomu brzdy vydrží 80t, někomu 30t :feve:

Svätá pravda... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...