peterup

Brzdove kotuce a platnicky SIII vymena

10 příspěvků k tomuto tématu

Ahoj, potrebujem vymenit predne kotuce a platnicky. Aku kombinaciu by ste doporucili? nie origo SA. Ate, textar??? Popripade mix znaciek kotuc vs platnicka?  Co vam najlepsie fungovalo?

Viete niekto akej znacky su prvovyrobne origo kotuce a platne?

Dakujem

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Iba to tu skusim obcerstvit.....volili by ste strikne skodovacke diely,alebo kludne aj nieco ine?

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Takze nakoniec stavka na istotu.Kupil som originaly.Pre mna ale prekvapenie,ako rychlo zmizli zadne platnicky/mam 43000 a maju asi 3mm a zacinaju byt hlucne/ a ako je skorovany zadny kotuc/slabost koncernovych brzd od fy Lukas/,takze zadok menim komplet a zaroven preventivne vymenim aj predok/iba platnicky,kotuce su ok/,aj ked ten je este vpoho.Kedze som v tretom roku,hned aj brzdovku a mam pokoj.

Upraveno uživatelem Patrik1971
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak musím říct,pokud originální destičky vydrží pouze 43000,tak už bych do originálních nešel,pokud teda nejsi velký závodník brzda plyn :-)

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Uz jsem nekolikrat cetl, ze u S3 desticky konci 3x rychleji nez treba u S2.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 3 hodinami, AntonioB721 napsal:

Tak musím říct,pokud originální destičky vydrží pouze 43000,tak už bych do originálních nešel,pokud teda nejsi velký závodník brzda plyn :-)

Zavodnik s dizlom,neblazni a som uz stary paprda,tak klido pido jazdim.Proste brzdia,ale miznu rychlo,u 4 kolky na moje prekvapenie hlavne vzadu.Ved uvidis,co spravia na tvojom TSI,

Presne,ako pise Martin.Je aj tu niekde v nejakej teme,ze brzdy na 3kovej rade miznu rychlejsie,ako jarny sneh.

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To je mazec,takže destičky stojí za prd. No já dával u 2 Superbu ATE a můžu říct že s těmi jsem byl spokojen.

Sent from my iPhone using Tapatalk

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

mam podobnu skusenost. po 91t km idem do servisu a zadne dosticky mam total zodrate. tak mam nachystane ATE komplet, pretoze tie originaly strasne hrdzaveli...

takze som zvedavy kolko vydrzia...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Presne,slabost koncernových brzd Lucas.Platnicka sa lepi na kotuc a ten koroduje.Moje 2,5 rocne zadne brzdy vypadaju ako 10rocne.Mam kupene original,ale uz vraj modifikovane,uvidim,ako sa budu spravat ony.

Pamatam si,ze zadne na firemnej Caravelle takto hrozne vypadali po 10000km.Brzdit brzdia,ale na oko otras.

Upraveno uživatelem Patrik1971
0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

hej. asi to bude tak. kolega na 2rocnom passate ma uplne rovnaky problem, dokonca aj na dalsom  4rocnom passate to iste...

0

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se