Přejít na obsah

zasrany fetky !!!!


jendaa

Doporučené příspěvky

Těžko říct, já jen nechápu, co si myslí, že pod tím asi tak najdou. A nejvíc se bojim právě toho, že magor vezme šutr a rozfláká ti okno. Proto tam chci dát fólie a taky tohle:

http://www.zabezpecauto.cz/

Je to fakt hodně dobrá věc, můžeš se na to, prostřednictvím mobilu, dotazovat, v jakém stavu je a má to čidla takřka všude, takže dostaneš zprávu i o tom, kdyby ti ho chtěli měšťáci odtáhnout :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak dneska opět neúspěšný pokus č. 2. :aggressive:

Neexistuje alarm, kterej by hlídal okolí auta? A pokud by třeba u něj někdo delší dobu stál, tak poslal SMS? SMS po otevření dveří už mi přijde dost pozdě, když už je otevřou, tak ať si tu navi klidně vezmou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím, tak se musím taky pochlubit. Koupil jsem ojetého Superba v bílý kůži a s origo navigací. Parkuju na Praze 9 a netrvalo ani týden a už mi jí ukradli. Ze všeho nejdivnější je, že auto bylo zamknutý a nebyly rozbitý skla aní nák poškozený kliky. Fatk nechápu. Jak kdyby to otevřeli centrálem. Koupím tam normální rádio symphony. Nevíte jestli se taky kradou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, tak se musím taky pochlubit. Koupil jsem ojetého Superba v bílý kůži a s origo navigací. Parkuju na Praze 9 a netrvalo ani týden a už mi jí ukradli. Ze všeho nejdivnější je, že auto bylo zamknutý a nebyly rozbitý skla aní nák poškozený kliky. Fatk nechápu. Jak kdyby to otevřeli centrálem. Koupím tam normální rádio symphony. Nevíte jestli se taky kradou?

To je smula, Symphony se snad nekradou. Nezapomen si k tomu koupit taky popelnik :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, tak se musím taky pochlubit. Koupil jsem ojetého Superba v bílý kůži a s origo navigací. Parkuju na Praze 9 a netrvalo ani týden a už mi jí ukradli. Ze všeho nejdivnější je, že auto bylo zamknutý a nebyly rozbitý skla aní nák poškozený kliky. Fatk nechápu. Jak kdyby to otevřeli centrálem. Koupím tam normální rádio symphony. Nevíte jestli se taky kradou?

Kradou,ale uz min co drive :)

Kdyby jsi chtel popelnicek tak ten mam resp suplik :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, tak se musím taky pochlubit. Koupil jsem ojetého Superba v bílý kůži a s origo navigací. Parkuju na Praze 9 a netrvalo ani týden a už mi jí ukradli. Ze všeho nejdivnější je, že auto bylo zamknutý a nebyly rozbitý skla aní nák poškozený kliky. Fatk nechápu. Jak kdyby to otevřeli centrálem. Koupím tam normální rádio symphony. Nevíte jestli se taky kradou?

Ahoj, tak si myslím, že Ti to otevřeli tenisákem. Viděl jsem video, fotomontáž vyloučena, kdy půlku tenisáku přiloží k zámku kliky a pak do toho tenisáku bouchne. Simuluje to náraz auto a jak je známo, tak při podobném typu nehody se automaticky otevřou zámky dveří. Nic jiného mě opravdu nenapadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím tenisákem to je fake,si to zkus sám ;)

Přesně tak. Ten tenisák Ti tak maximálně foukne do zámku. Fungovalo to u starých Audin co měli pneumatický centrál.

Jinak to odemčení při nárazu má nastarosti komfortní jednotka která dostane povel od jednotky airbagů aby odemkla auto, takže bys musel mít vystřelený vaky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A za kolik by si ten šuplíček měl? A máš ho v barvě toho hnědýho dřeva?

Martine, jestli chceš šuplíček ve dřevě tak jeden mám, jinak čidlo existuje (mikrovlný). Používá se na kabriolety a dá se nastavit jak chceš aby Ti snímalo daleko kolem auta. Funguje samozřejmě přes plech i sklo. Problém je že Ti to pokaždý spustí alarm když někdo projde kolem auta. Já osobně jsem dal do vnitřku auta dvě 130 db sirény. Myslím že na zabezpečení vnitřku asi nejlepší, zkus to vydržet v tak malým prostoru a vyndavat navigaci. Jinak v Tvém případě myslím že má někdo ještě jeden klíč kterým Ti to otevřeli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to auto kupoval v Brně a je fakt, že jeden klíč chyběl. Jenže oni nevěděli, kde parkuju. Já to mám psaný na trvalý bydliště a to je v Táboře o Praze nevěděli ani prd. A myslíš, že to má cenu kupovat nový zámky a klíče? Já když to nechám jen překódovat, tak to stejně otevřou manuálně. A jinak ten šuplík už mám za 1.500,- ze škodovky, ale díky za nabídku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to auto kupoval v Brně a je fakt, že jeden klíč chyběl. Jenže oni nevěděli, kde parkuju. Já to mám psaný na trvalý bydliště a to je v Táboře o Praze nevěděli ani prd. A myslíš, že to má cenu kupovat nový zámky a klíče? Já když to nechám jen překódovat, tak to stejně otevřou manuálně. A jinak ten šuplík už mám za 1.500,- ze škodovky, ale díky za nabídku.

S těma zámkama jak chceš, já osobně bych měl strach. Možná je to jen náhoda ale myslím že pro klid bych výměnu všech zámků a klíčů neodkládal, obzvlášť u takovýho auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jak to mohli najít? Dyt to je skoro nemožný. A neviš kolik by to asi tak stálo? Vyměnit všechny zámky i u kufru + nový klíče.

Kupoval jsem je na Audi A4 origo u dealera a vyšla celá sada na 7400,- včetně dvou vystřelováků a servisního klíče.

Myslím že to bude podobný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se, že tu vznesu dotaz mimo toto téma, ale třeba bude víc názorů a napadlo mě to, když jsem četl reakci Vlasty:) Koupil jsem zde na fóru šuplík do středového panelu, protože jsem chtěl zadělat díru po vytržené navigaci a koupil jsem si radši už jen 1dinové DVD s vysouvacím displayem. Jenže když jsem pracně šuplík provrtal, abych do něj prostrčil kabely na USB a měl to všechno pěkně schované, tak jsem zjistil, že barva toho šuplíku (dekor dřeva) je o mnohem světlejší jak ta barva středového panelu. Je možné, že by Škodovka dělala víc odstínů nebo to skrátka měl dotyčný vystavené sluníčku a ta barva vybledla? Pokud bude zájem, udělám foto, ale celkem mě to štve, dal jsem za to 650,- a teď to můžu vzít a vyhodit.

Editováno: , autor: Ondra N.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

jj, tohle je mazec, ale i tak už dávno se dá koupit svazek klíčů na otevření všech vw group vozů, tohle je jen trochu rychlejší. Mě spíš štve, že je nezavíraj, ale že je pustěj ven. Kua, já jsem pro povinný práce vězňů, ať si na sebe vydělaj, mě to nestojí ani prd z daní a můžou bejt zavřený všichni tyhle grázlové :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...