Přejít na obsah

zasrany fetky !!!!


jendaa

Doporučené příspěvky

Jinak co by pomohlo,vzít el.jehlu a do navi nebo rádia vyjiskřit SPZ.Já mám na xenonech vyryté nahoře na plexi a potom na obalu VIN a je to dost hluboké.Když to čornou,už to asi nepoužijou,ale zase strach,že mi příště dobijou celé auto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

odnesla to navi ............ prisaham je to uz po 2 ale uz z toho nemuzu ....... pojistovak rikal ze uz jsiu nauceny koukat na antenu jak ma modul GPS tak jdou po tom jak vosy na bombon Ho tam chytit tak mu slapnu na krk !!!!!!!!!!! No ja nevim jestli to pomuze vim ze se da ten plast na navi vymenit ...........

Editováno: , autor: jendaa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si chtěl kdysi dát do auta zamykací páku na volant,ale mimo jiné fungovala i jako el.obušek a dala se propojit s rádiem.Někde jsem to četl na netu.V momentě kdy se někdo dotkl rádia nebo té páky,tak dostal nevím už kolik tisíc voltů.Nestálo to moc,ale představa že to někoho trefí a on mě dá ještě k soudu,že nechtěl nic ukrást,ale jen si tak sednout,to mě děsilo,tak jsem se na to vybodl.

Dneska mají ti hajzlové větší práva než poškození.Ale jinak souhlas stím,že chytit někoho,tak ho dolámu.Teda budu-li na něho mít.

Ta anténa to je velká nevýhoda.Na ni se chytají svině.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si chtěl kdysi dát do auta zamykací páku na volant,ale mimo jiné fungovala i jako el.obušek a dala se propojit s rádiem.Někde jsem to četl na netu.V momentě kdy se někdo dotkl rádia nebo té páky,tak dostal nevím už kolik tisíc voltů.Nestálo to moc,ale představa že to někoho trefí a on mě dá ještě k soudu,že nechtěl nic ukrást,ale jen si tak sednout,to mě děsilo,tak jsem se na to vybodl.

Dneska mají ti hajzlové větší práva než poškození.Ale jinak souhlas stím,že chytit někoho,tak ho dolámu.Teda budu-li na něho mít.

Ta anténa to je velká nevýhoda.Na ni se chytají svině.

To by mě nesralo ať klidně chcípne. Dobrý právník a je to. Já bych se spíše bál že to dá ďahu mě, když stím budu manipulovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cítím s tebou nedavno jsem opravoval takto poškozenou oktavii..když pod vylomenou záslepkou nebyl zámek šel dozadu tam taky nic jen prohnul záslepku od modelu TOUR 5dveře a šel k řidiči a vymlátil okno..........no koment......

tuantenu si nech přemontovat za normální a GPS pod palubku už jsem to takto mockrát dělal je to učiné!!!!!!!!!!!!!!

Mrs.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamoš si koupil psa, šel ho v noci vyvenčit a jak tak jde po parkovišti, vidí, že má návštěvu ve svém autě. Nějaký chlapík seděl vevnitř a štrachal ven navigaci, akorát měl nohy venku z auta a přivřené dveře. Tak se ten dotyčný rozběhl a ty nohy mu dveřma přivřel, jednu nechtě to silou zlomil a navíc mu vrazil pár do držky a vyhodil ho z auta ven a zavolal švestky. Poliši dojeli, zavolali zlodejíčkovi sanitku, pak to sepisovali a kamošovi dali nakonec ublížení na zdraví, dostal podmínku a prý tomu chlapovi platí trvalé následky za ty zlomené nohy už nevím kolik měsíčně.... Takže tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamoš si koupil psa, šel ho v noci vyvenčit a jak tak jde po parkovišti, vidí, že má návštěvu ve svém autě. Nějaký chlapík seděl vevnitř a štrachal ven navigaci, akorát měl nohy venku z auta a přivřené dveře. Tak se ten dotyčný rozběhl a ty nohy mu dveřma přivřel, jednu nechtě to silou zlomil a navíc mu vrazil pár do držky a vyhodil ho z auta ven a zavolal švestky. Poliši dojeli, zavolali zlodejíčkovi sanitku, pak to sepisovali a kamošovi dali nakonec ublížení na zdraví, dostal podmínku a prý tomu chlapovi platí trvalé následky za ty zlomené nohy už nevím kolik měsíčně.... Takže tak...

Tak to je hustý.........takže příště rovnou do sudu a na orlík.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamoš si koupil psa, šel ho v noci vyvenčit a jak tak jde po parkovišti, vidí, že má návštěvu ve svém autě. Nějaký chlapík seděl vevnitř a štrachal ven navigaci, akorát měl nohy venku z auta a přivřené dveře. Tak se ten dotyčný rozběhl a ty nohy mu dveřma přivřel, jednu nechtě to silou zlomil a navíc mu vrazil pár do držky a vyhodil ho z auta ven a zavolal švestky. Poliši dojeli, zavolali zlodejíčkovi sanitku, pak to sepisovali a kamošovi dali nakonec ublížení na zdraví, dostal podmínku a prý tomu chlapovi platí trvalé následky za ty zlomené nohy už nevím kolik měsíčně.... Takže tak...

JJ přesně tak to je!!!!

Já o jednoho polámal brankářskou hokejku a lítal pak po soudech rok a půl,právník mě stál dvacku,ale vyšel jsem jako vítěz.

A největší prdel byla,že to nebylo ani moje auto....

Jinak taky soucítím s jendou,takovéto fotky vidím moc nerad!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cítím s tebou nedavno jsem opravoval takto poškozenou oktavii..když pod vylomenou záslepkou nebyl zámek šel dozadu tam taky nic jen prohnul záslepku od modelu TOUR 5dveře a šel k řidiči a vymlátil okno..........no koment......

tuantenu si nech přemontovat za normální a GPS pod palubku už jsem to takto mockrát dělal je to učiné!!!!!!!!!!!!!!

Mrs.

Ano, delal to Martin trebas me, byla to prvni vec po tom, co jsem auto koupil.

Otazkou ale je, co tedy delat, kdyz takovy hovado uvidim, jak me nebo jinymu neco dela s autem...?

Do drzky mu dat je teda nesmysl, nez prijedou policajti, tak bude v trapu...

Leda ho nejak svazat... to by zas sel k psychousovi a zase bych to odnesl...

A pak nikdo nikdy nevi, jestli nema nejakyho kvera v kapse ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, delal to Martin trebas me, byla to prvni vec po tom, co jsem auto koupil.

Otazkou ale je, co tedy delat, kdyz takovy hovado uvidim, jak me nebo jinymu neco dela s autem...?

Do drzky mu dat je teda nesmysl, nez prijedou policajti, tak bude v trapu...

Leda ho nejak svazat... to by zas sel k psychousovi a zase bych to odnesl...

A pak nikdo nikdy nevi, jestli nema nejakyho kvera v kapse ...

Kamarad mi vypravel,ze meli unich ve meste borce,kterej nacapal cikana,kterej se mu vloupal do garaze.Zmlatil ho,kolem krku mu uvazal retez,vzal bic a cigose po ctyrech bicem dorezal az na fizlarnu,kde ho uvazal u kandelabru.Cigos ho prej do dnesni doby uctive zdravi a ma klid.Zadny benga,zadny soudy..Na tyhle primitivy plati primitivni reseni... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tuantenu si nech přemontovat za normální a GPS pod palubku už jsem to takto mockrát dělal je to učiné!!!!!!!!!!!!!!

Mrs.

ja to mam na své Octě takhle udělané od předchozího majitele.. protože je dodělávaná.. a jsem moc rád.. navíc ťuk ťuk na čelo (čti na dřevo lol) se u nás "na vesnici" moc nekrade..

a soused si koupil funglovku A6 2,7TDi :palec2:

jo a známej nachytal, to bylo kousek po převratu a on těsně po 20tce už měl nějakou pěknou Audi protože tahá auta, jak mu nějakej důchodce večer poškozuje auto, tak na něj vlítnul a něco mu udělal a zavolal benga.. dědek dal známého k soudu ale naštěstí po roce důchodce zdechnul, takže to odložili..

jinak zákony u nás jsou opravdu f prd..

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tuantenu si nech přemontovat za normální a GPS pod palubku už jsem to takto mockrát dělal je to učiné!!!!!!!!!!!!!!

Mrs.

ja to mam na své Octě takhle udělané od předchozího majitele.. protože je dodělávaná.. a jsem moc rád.. navíc ťuk ťuk na čelo (čti na dřevo lol) se u nás "na vesnici" moc nekrade..

a soused si koupil funglovku A6 2,7TDi :palec2:

jo a známej nachytal, to bylo kousek po převratu a on těsně po 20tce už měl nějakou pěknou Audi protože tahá auta, jak mu nějakej důchodce večer poškozuje auto, tak na něj vlítnul a něco mu udělal a zavolal benga.. dědek dal známého k soudu ale naštěstí po roce důchodce zdechnul, takže to odložili..

jinak zákony u nás jsou opravdu f prd..

jj jak rikam....neni nad to si to z dotycnym ksindlem vyridit osobne a hned na miste(pokud je moznost)..tahat do toho policajty a soudy nema vyznam..v podstate jsi potom ty za nejvetsiho hajzla...chce to kus AYKYny(gablu) a dotycnymu zmrdovy zeslehat ruce...priste uz si to rozmysli :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj jak rikam....neni nad to si to z dotycnym ksindlem vyridit osobne a hned na miste(pokud je moznost)..tahat do toho policajty a soudy nema vyznam..v podstate jsi potom ty za nejvetsiho hajzla...chce to kus AYKYny(gablu) a dotycnymu zmrdovy zeslehat ruce...priste uz si to rozmysli :palec2:

jj, příště si to rozmyslíš i ty. Mít záznam v trestním rejstříku není moc fajn....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

treba ich zavriet do kufra a predat na organy zmrdov zasranych. Elektricke kreslo by som za toto daval. Prsty by som odsekaval a kastroval, nech sa to nerozmnozuje, hned by bol svet krajsi po takejto ideology. V praxi policiu volat netreba lebo takymto ..... je jedno ci maju zapis v registri, ci budu mat sud a potom podmienku alebo basu budu sa vam smiat do xichtu a myslet si ze zozrali setku mudrost sveta. Ja osobne keby som videl ako niekto umyselne rozbije okno niekomu inemu a zacne sa mu hrabat v aute tak mi je jedno ci je moje alebo cudzie, ten clovek po vlasnych neodyde. Ras som videl ako niaka partia podgurazena alkoholom odkopava pred discotekou z aut spatne zrkadla. zavolal som kamaratov a po rucnom dohovore ty chlapci dali kazdemu za stierac 1000sk a potom sa pratali prec. treba na nich silou v takomto pripade zakon zlihava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...