Přejít na obsah

zasrany fetky !!!!


jendaa

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

No me kdysi vykradli takhle OCTU a vzali si pouze MP3 radio bez panelu, nicmene jsem to radio kupoval jako nove od jednoho kamose co ma bazar, tak mu rano volam jestli jeste jedno nema, on ze jo, ze mi ho schova, potom vola nahle kolem obeda at k nemu rychle prijedu ze neco pro me ma, prijedu k nemu a podava mi nejakej spodek radia a rika at to jdu prubnout, tak jsem ho dal do Octy, zmacknu vyjeti CD a vyjelo mnou popsane CD s MP3kama. Tak jdu za nim a ptam se kde k tomu prisel, a on na to at se jdu zeptat toho cerneho pana co ho zavreli v kumbalu. Na cestu do kumbalu mi pujcil bejzbolku a trada, dostal docela hodne ran, pak jsme ho nalozili do kufru a odvezli do vojenskeho prostoru u Skoric. tam jsme ho vslekli, sundali boty a jeli domu. Podotykam ze byl leden :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...
  • o 4 týdny později...

Využiju topic, abych zbytečně nezakládal nový.

Chystám se kupovat ojetýho Superba od známého, ale má zabudovanou orig. navigaci, tak řešim otázku, jestli jí tam nechat a čekat než jí někdo vezme nebo jí rovnou dát pryč a dát tam rádio + externí navigaci. Auto bude pojištěné, včetně poškození oken/dveří při krádeži a výbavy. Parkovat bude na sídlišti v Praze. Co myslíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já jsem na tom stejně. Taky stojím na sídlišti a taky tam mám navi. Udělal jsem to takto:

- speciální připojištění navi do 100tis jako extra výbava

- tmavý folie na skle

- ve stálých nabídkách je k prodeji kryt na navigaci

Ale i tak je vidět na palubní desce anténa :( Zatím druhý týden a ok, tak musím zaklepat. Pokud tam někdo vleze, doufám, že bude hodný a pude oknem (zámky jsou zaslepeny a zalyty kovem)vidělám na tom přes pojistku. Dám ji tam znovu a pokud tam vleze znova, tak už tam bude obyč rádio s odnimatelným panelem. Lepší řešení mě nenapadá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, já jsem na tom stejně. Taky stojím na sídlišti a taky tam mám navi. Udělal jsem to takto:

- speciální připojištění navi do 100tis jako extra výbava

- tmavý folie na skle

- ve stálých nabídkách je k prodeji kryt na navigaci

Ale i tak je vidět na palubní desce anténa :( Zatím druhý týden a ok, tak musím zaklepat. Pokud tam někdo vleze, doufám, že bude hodný a pude oknem (zámky jsou zaslepeny a zalyty kovem)vidělám na tom přes pojistku. Dám ji tam znovu a pokud tam vleze znova, tak už tam bude obyč rádio s odnimatelným panelem. Lepší řešení mě nenapadá

Díky za tipy.

- To pojištění máš super, zkusím se zeptat, kolik by mě to stálo navíc, jelikož teď mám výbavu "jen" na 35k.

- Ten kryt mě napadnul taky, ale nevěděl jsem, že to někdo dokonce vyrábí. :) K pánovi určitě zajedu.

Ještě mě napadlo nechávat tam přes noc držák na skle pro externí navigaci. To by mohlo zloděje úplně zmást a snad by tam nelezl. Ale možná už vymejšlim kraviny. :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obdivuju lidi že třeba maji v OII originál Columbuse.Já bych z toho nemohl chrápat při představě že přijdu na parkoviště a budu mít dokurveny auto,rozflákany okynka nebo tak nějak.Já vím že to takhle doslova nemužu brát a že by pak člověk nemohl koupít vůbec nic ale já bych to prostě asi nezvládl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ono ani bezpecnostni folie a skla nejsou 100%. Bohuzel jsme na firemniho pasika dali 300mc bezpecnostni folii a stejne nevydrzela - sli na to lesenarskou trubkou... skoda za 130 papiru :(

Druha kolegyne OII s bezpecnostnimi skly - navi 5x odolala , ale po seste uz ne... Sklo bylo vzdy jen nacate, ale neprorazene... V breznu to udelali na stejne ulici v Praze 3x za TYDEN!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono ani bezpecnostni folie a skla nejsou 100%. Bohuzel jsme na firemniho pasika dali 300mc bezpecnostni folii a stejne nevydrzela - sli na to lesenarskou trubkou... skoda za 130 papiru :(

Druha kolegyne OII s bezpecnostnimi skly - navi 5x odolala , ale po seste uz ne... Sklo bylo vzdy jen nacate, ale neprorazene... V breznu to udelali na stejne ulici v Praze 3x za TYDEN!!!

Je to asi fakt o tom s čím do toho jdou. Nějaká blbá fetka se ti nebude dolovat do auta půl hodiny, když o pár metrů dál stojí jiné nezabezpečené. Ale fakt je ten, že lešenářskou trubku bych nejradši nosil u sebe já a přistihnout nějakého sr..., jak se do toho dostává, tak ho tím vezmu po palici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem dnes pro změnu prvně parkoval vedle paneláku, na místě kam prakticky z žádnýho baráku kolem není vidět a hned mám u kliky stopu po šroubováku, jako kdyby chtěli odloupnout tu záslepku. Až půjdu kolem tak to vyfotím, je to k nasrání, hlavně ta bezmoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem dnes pro změnu prvně parkoval vedle paneláku, na místě kam prakticky z žádnýho baráku kolem není vidět a hned mám u kliky stopu po šroubováku, jako kdyby chtěli odloupnout tu záslepku. Až půjdu kolem tak to vyfotím, je to k nasrání, hlavně ta bezmoc.

To bude úplně stejné, jako na té mojí první fotce, ne? To už bylo po první vloupačce, kdy jsem tam nechal dát záslepku a nové audio a o týden na to jsem našel auto bez té krytky záslepky a evidentně je klika uštíplá šroubovákem. Jsou to fakt ku.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude úplně stejné, jako na té mojí první fotce, ne? To už bylo po první vloupačce, kdy jsem tam nechal dát záslepku a nové audio a o týden na to jsem našel auto bez té krytky záslepky a evidentně je klika uštíplá šroubovákem. Jsou to fakt ku.....

Máš pravdu, koukám na to a je to přesně to samý. Akorát tu krytku záslepky tam nechali, což moc nechápu proč, jestli je někdo vyrušil nebo jí tam vrátili zpátky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...