Přejít na obsah

Opravy promáčklin karaserie sada WUERTH


Pítr

Doporučené příspěvky

Mám stejný problém na přední kapotě. Už asi rok mám dva krásné důlky na kapotě od kaštanů ale vyrovnávat? to mi za to nestojí. Dát někomu řekněme dva tisíce za vyrovnání je asi nesmysl, to už je lepší přibližně za šest tisíc to nechat přelakovat, na druhé straně se mi nechce přestříkávat auto staré dva a půl roku. Jo ty ceny mi řekli v servisu i když bez záruky, nakonec každý se asi rozhodne podle svého.

Ja jsem resil stejny problem me zase na bok auta najel kocarek a tak mi to promac a koukat se na to a to jeste k tomu auto bylo stary rok tak jsem ani nevahal a nechal jsem si to vytahnou na 900Kc coz si myslim ze neni tak silena cena a pak ta prace se srtikanim a konecna cena!! Urcite bych do toho sel znova je to chvile a nestoji to svet :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ja se musim pochvalit, jednou jsem delal promačklilnu na střeše manzelcine Astry G a napoprve naprosta spokojenost. Neni nic videt....Na OII se chystam na zadni leve dvere a uvidim. Chce to jen chut do toho jit a pripadne nasledky za vetsi skodu nest sam. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak jsem se jal opravit promacklinu zadnich dveri a skoncil jsem na tom, ze po oddelani tapecu jsem narazil na nanytovany plech, pres ktery se nedostanu na poskozeny plech. Ptam se, pokud nyty odvrtam, nedrzi na nich pripadne ovladaní oken a podobne?? Myslim ze ne, ale radeji se ptam. Diky, pro ilustraci prikladam foto.

post-62347-0-50854100-1302449514_thumb.j

post-62347-0-25807000-1302449520_thumb.j

Editováno: , autor: rx6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nytovacku mam, jde o to, jestli jsem schopen to tam dat nazpet. :-)

Musíš vyndat gumovou krytku a stáhnout okno tak aby bylo zajištění okna proti otvoru.Potom vystrčíš zajišťovací kolík a i pouzdro aby šlo okno vytáhnout samostatně.Pokud sundáš kryt i se stahovačkou bez vyndání okna tak se nejspíš poškodí lanovody.Dostane se lanko pod kladku a je problém. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš vyndat gumovou krytku a stáhnout okno tak aby bylo zajištění okna proti otvoru.Potom vystrčíš zajišťovací kolík a i pouzdro aby šlo okno vytáhnout samostatně.Pokud sundáš kryt i se stahovačkou bez vyndání okna tak se nejspíš poškodí lanovody.Dostane se lanko pod kladku a je problém. ;)

diky moc, to jsem chtel slyset :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...