Přejít na obsah

nehoda - tak sa zapisem do vikendovej statistiky...


g0mez

Doporučené příspěvky

nazdarek,

takze po dlehj dobe sa ocitnem aj ja v statistike dopravnych nehod... Dnes /sobota 9.2.2008/ pri ceste do Letnan sa mi stala neprijemna nehoda... Krizovatka veselska-kbelska, stojim na cervenu na semafore, krava zenska nedokazala ubrzdit... zprvu som pocul iba brzdenie, myslel som ze to nezvlada niekto vo vedlajsom pruhu, ale po rane som pochopil ze som to ja... zenska uznala ze tam mala nieco okolo 80-90km/h

Uvydime co na to garny...

Foto iba z mobilu... vyzera to celkom v pohode, bohuzel po omrknuti auta po ukludneni sa doma, som zistil ze mam premackli kufor u rezervy, a uplne sa mi nejak nezdaju prahy...

post-13189-1202578486_thumb.jpg post-13189-1202579018_thumb.jpg

Editováno: , autor: g0mez
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to bude dobrý, okta je na zadek celkem pevná a ta felda neni až zas tk rozbitá, takže nárazová rychlost kolem 30km/h, nejdřív to auto umej a pak teprve hledej škody. Ať to dobře dopadne ;)

jj vidím to stejně s tím nic moc mít nebudeš podle toho že ta felda není tak zbořená a to už jsem nějaký po takovým střetu po nedobrždění viděl... jinak at je brzo v pořádku :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...